Skip to main content

Topic: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu (Read 116728 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #135
evo moram i ja pohvaliti jednog kolegu modelara koji me je malo šokantno i ugodno iznenadio ;), kolega na forumu je KATANA, inače mostarac , živi u Danskoj, našao me ovdje na forumu i vidio da sam član AK Mostar, vidio da mi trebaju drvene elise što sam tražio kupit u oglasima, čovjek mi na kraju besplatno poslao u donaciju sljedeće, nitro motor SUPERTIGRE 35ccm, dvije drvene elise 20/10 i 20/12, jednu za nitraša 12/7, 4 serva s metalnom getribom TowerPro MG995 i jednu stvarčicu koju sam isto tražio za kupit, digitalni mjerač okretaja elise,ove stvarčice uvijek trebaju i skoristiti ćemo ih sigurno, napominjem još jednom da sam to dobio od kolege besplatno, trenutno su stvari u sarajevu u ponedjeljak idem u mostar preuzeti dotične stvari, morao sam to ovdje podijeliti s kolegama modelarima o ovako javno zahvaliti KATANI :), dogovorili smo na ljeto kad se nađemo na mostarskom blatu da će dobiti bidon mog domaćeg vina :) :) :)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #136
evo moram i ja pohvaliti jednog kolegu modelara koji me je malo šokantno i ugodno iznenadio ;), kolega na forumu je KATANA, inače mostarac , živi u Danskoj, našao me ovdje na forumu i vidio da sam član AK Mostar, vidio da mi trebaju drvene elise što sam tražio kupit u oglasima, čovjek mi na kraju besplatno poslao u donaciju sljedeće, nitro motor SUPERTIGRE 35ccm, dvije drvene elise 20/10 i 20/12, jednu za nitraša 12/7, 4 serva s metalnom getribom TowerPro MG995 i jednu stvarčicu koju sam isto tražio za kupit, digitalni mjerač okretaja elise,ove stvarčice uvijek trebaju i skoristiti ćemo ih sigurno, napominjem još jednom da sam to dobio od kolege besplatno, trenutno su stvari u sarajevu u ponedjeljak idem u mostar preuzeti dotične stvari, morao sam to ovdje podijeliti s kolegama modelarima o ovako javno zahvaliti KATANI :), dogovorili smo na ljeto kad se nađemo na mostarskom blatu da će dobiti bidon mog domaćeg vina :) :) :)

svaka čast na dobroj volji,vremenu i ljudskosti.......nek je vino hladno i nek teće...pozdrav

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #137
neće ga falit :) :) :), vina uvik ima :)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR


Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #139
evo samo da javim da je pošiljka iz danske preuzeta danas u mostaru


a da će KATANU čekat bidon domaćeg vina evo i tog dokaza  :) :) :) :) :)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #140
Uh, ja već pomislio da je bila berba nečeg drugog LOL  :D
MAK Zapad

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #141
zadovoljit ćemo se s grožđem i vinom, i malo loze :)

edit:
još da pohvalim crogaucho za svemirsko prebrzu dostavi novog motora ;)-brže dostavio motor nego što sam ja skucao pare :) ;)

evo i jedna avansna za robi1kenobi za batku koju reče da je večeras poslal ;)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #142
Samo ti sredi EDGA da vidimo taj pocasni let  :) :) :) :) ;)
Za onaj aluminijum dobra stvar ijacu na Maratonu nako uraditi.
Pozdrav iz Danske

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #143
Plusevi za trgovinu:

Shimpa-bateija, punjač, propeleri, kotači, osobna primopredaja-sve 5

Hrivel-BLDC, ESC, osobna preimopredaja-sve 5

 ;)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #144
Hrvoje dragi,sve jaki IGRAČI ,svaka čast.I mene je kao i Robija prepalo grožđe...dobro je,nego javi koji ti je ovo motor?,ne prepoznajem ništa,normalno kada stigneš.Pozdrav iz kafića 8) i happy maiden.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #145
kolega smiljac, najljepša hvala  na Zagiju  :)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #146
Mladi kolega Marjan Skledar,sve pohvale za pristojnost brzinu i riječ..vraća nadu  ovom današnjem svijetu.Trgovati sa Tobom bilo je zadovoljstvo.... :)
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #147
Svaka pohvala za kolegu Smiljca koji je za cijenu jednog prijemnika prodao dva prijemnika i novu stanicu.. i ne  to nije sve, još sam na poklon dobio i nemali motorić od 350w.  :P
Sve provjerio i sve radi. Svak čast na dobrim ljudima u ova teška vremena.....  :)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #148
Zahvala poštovanom kolegi Neo 1234 ,jer je već isporučio klješta za servo utikače,veoma korektno i munjevito brzo ...hvala i svaka Ti dala.... :D ;D ;) :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #149
Evo pohvalil bi kolegu sasapu, čul sam se sa njim u petak ujutro i poslo je stanicu i u subotu ujutro preuzeo bez ikakvih problema
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)