Skip to main content

Topic: MJX F45 - RC heli početnik (Read 7496 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MJX F45 - RC heli početnik

Reply #15
Opa, ovo.je prva liga! Sad je na Kisu dal' bu narucio FBL konverziju, cijelu glavu ili isao kemijat. Ja bih samo uzeo gotovi kit za konverziju, mada je najjaca varijanta ici sam iskemijat.

A i Protos izgleda brutalno!
MAK Zapad

Odg: MJX F45 - RC heli početnik

Reply #16
@Davir, takav će biti i moj, samo kad naraste. Jeben mi je ovaj CF frame. Kak sam totalno nov, nebi kemijao s glavom, nego drito low profile glava, odnosno FBL kit. Kak sad imam DX6i, moram razmišljati o tome da mi FBL kontroler/receiver/satelit bude kompatibilan sa DSMX-om kada uzmem drugu stanicu. Kaj se tiče FBL CS, ovaj spektrumov podržava i DMS2 i DSMX, tak bar veli Spektrum. Kak i Robi veli, ja bi sam propuhao, može i bez sablji  :D , da vidimo kak to dela. Nakon toga, sve dolje, i kompletno presložiti, a wishlista je već složena na Midland RC Helicopters shopu. Naravno, i ovaj origigi canopy se našel tamo. Taman dok se naučim hoverati u simu kroz par mjeseci, bum kupio sve dijelove. Vi tu o DMS2/DSMX-u a ja lupam glavom o stol pred simulatorom  8)

Odg: MJX F45 - RC heli početnik

Reply #17
Robi, jeben Protos. Ovisi kakva je cijena, odma bi uzeo low profile glavu, al kad smo već kod toga, uzeo bi i stretch kit i cf upgrade frame, al onda mi se više isplati kupiti novi kit. :P