Skip to main content

Topic: DJI Spark - sitan ali dinamitan (Read 122227 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #30
Hi Tom , predivan krajolik naj...na svijetu ...ali i naša pamet je... :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #31
di ima uzet dji spark kod nas?da se da na karticu provuc?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


 

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #32
Guglaj. Aviteh, Canosa, Sancta Domenica

DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #33
Evo dobre vijesti sa RC groupsa, i drugi prepoznali da bi expo na komandama dobro dosao. Blade, djelatnik DJIa kaze da je podnio zahtjev da upale expo na svim kanalima. Sad nam preostaje samo cekati i nadati se.



Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #35
pazi da ga ne okupas  ???
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #36
Jel moguce da to cudo iz nekih razloga jednostavno u zraku odluci otic i ne vratit se?jer sam naso par videa da su presli i nisu ih nasli vise.a nebi volio da mi odleprsa negdje [emoji3]

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #37
A ne znam koji bi to razlog morao biti.. ako se drzis pravila koja su jako jednostavna(pogotovo sad kada te lijepo textom, crvenom bojom i ugodnim ženskim glasom obavijesti o svakoj nepravilnosti, ne moraš gledati neko blinkanje lampica i znati morseovu abecedu..., )
sve je ok i garancija ti pokriva bilo kakvu stetu, pogotovo ako odleti sam.
Tako da nemas brige.


A posto svaki novi DJI dron cilja na sve širi krug kupaca, sve više njih se nikada nije prije srelo s ikakvim RC modelima, pa se stvarno testiraju razni scenariji. No dji sve to podnosi bolje od ikojeg drugog brenda.
Da u 99.9999% slučajeva sve radi out of the box i nastavi tako raditi stotine letova.
Pa imaš tu fantomaša na forumu s preko 500 letova po 20 minuta bez da su jedan lager ili propeler promijenili! Takvi malo pišu a puno lete. Dok 0.000001% od prodanih kad ima problem, sjedne pa posta na 5 foruma jer zeli sto prije naci rjesenje. Pa se stekne krivi dojam ponekad.
Toliko ih se prodalo do sada, da je nesto krivo, preskupo bi to kostalo dji i direktno i kasnije indirektno. :)
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #38
kolko sam skuzio izgubi signal i ne vrati se u najgorem slucaju.sta nema on u slucaju da izgubi signal vracanje na pocetak di je krenuo ili nesto?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #39
kolko sam skuzio izgubi signal i ne vrati se u najgorem slucaju.sta nema on u slucaju da izgubi signal vracanje na pocetak di je krenuo ili nesto?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ima kao i svaki DJI dron opciju RTH returntohome. Opališ to i vrati se, ili kad izgubi vezu sa rc-om isto se vraća.




Sent from my iPhone using Tapatalk


Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #41
Ove zadnje dvije su baš za razglednice  ;)


Upravo izašao novi FW.0600
Ali ono što mi je odmah zapelo za oko je ovo; forced update je krenuo za sve  ::)

"This update must be installed before 2017-9-1, otherwise the aircraft will not be able to take off."

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #42
Sve tri fotke govore puno o tehničkoj sposobnosti ''Malog zmaja''...Teško je povjerovati za udaljenost  :o :o :o ...svaka čast Tom i hvala na dijeljenju  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #43
2 canonian, nema brige.
 Updejtas redovito opremu i sve 5. Evo bas updejtao stanicu, sparka i sve tri batke bez problema.

Sve bezicno preko moba :)




Thnx Mes bude i video sutra kad narezem nabrzaka,
Dugi kadrovi ali to ekipa voli pogledat kad gledaju odrediste, a neki nabrijani kratki i dinamicni nemrem sad radit jer nemam vremena za editazu kao ni za letenje s vise lokacija...
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: DJI Spark - sitan ali dinamitan

Reply #44
dji spark kupljeni u aviatehu garancija vredi normalno i kolko?jer sam cuo nesto da kupljeni kod njih ne pokrivaju dji garanciju

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk