Skip to main content

Topic: Turnigy Trooper (Read 21455 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy Trooper

Reply #1
Ako ima za nabavit djelova dobar je, uvijek treba nešto od pogonskih stvari, pa reparatura amortizera, a ta njihova turnigy plastika je neuništiva.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Turnigy Trooper

Reply #2
Ima dijelova,vidim krše ih brutalno i čine se stvarno izdržljivi.


Iz iskustva, bi bilo moguće vozit na 2200mAh i koliko dugo? Ili spojit dvije pa da dođem na traženih 4000mAh :) Znam da je netko na forumu imao Troopera stock ali se ne sjecam tko...

Odg: Turnigy Trooper

Reply #3
Kaj nije da več imaš nekog bugya? Nitro?
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Turnigy Trooper

Reply #5
Znam druze, ali zena oce auto nakon sto je danas probala...protiv toga nemrem :)

Kad se javi ovaj PilotRC papan iz Kine, tj. kad stignu dreva bice para za motor (spremam na stranu) :)

Odg: Turnigy Trooper

Reply #6
Ima dijelova,vidim krše ih brutalno i čine se stvarno izdržljivi.


Iz iskustva, bi bilo moguće vozit na 2200mAh i koliko dugo? Ili spojit dvije pa da dođem na traženih 4000mAh :) Znam da je netko na forumu imao Troopera stock ali se ne sjecam tko...


Možeš sigurno voziti na 2200 mAh (2S) samo ako ćeš ga stiskati neće to dugo trajati. Po moj procjeni 10 min uz gasčinu, a 15-20 laganini.


Ja na Buggyu 1/10 koristim 5800 https://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17272__Turnigy_nano_tech_5800mah_2S2P_30_60C_Hardcase_Lipo_Pack_ROAR_APPROVED_.html
Kada to klinaci voze lagano uz stajanja traje i 40+ minuta, a kada se stiska oko 20 min.


Preporučam ti Hardcase baterije da ti se u sudarima ili prevrtanjima ne ošteti baterija i da nema posljedica....
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Turnigy Trooper

Reply #7
Ja ga imam već 2 godine, brutalan autić za te novce. od djelova difrencijali odlaze jedino ako se siluje na 3s ali ne tako često. kad polgedaš da je difrić par $$ zanemarivo. Kupio sam odmah kada je stigao autić u idućoj naruđbi 500kn rezervnih djelova, ruke, servo saver sam upgradeao na alu jel plastični je lošiji. amortizere sam stavio aluminijske jer ova plastika odmah propiša. Gume odmah kupi jer asfalt ih jede a i jedna se razletila od G sile na 3S,. servo nije baš najbolji pa treba i njega promjenit nakon nekog vremena, i batke 3s hardcase zippy koristim. Ležajevi u kotačima ako se vozi po vodi brzo prdnu. sve u svemu odličan auto sa jefinim djelovima.
Ako ga kupiš odmah odi na LINK i ubaci drfića i ruka za kotače i ostalog jer kad zapneš oće puknut to. I ja sam sad kratak sa potrošnim djelovima pa ću i ja uskoro ubost paketić za njega. Po travi sam ga sa stock motorom i svime ganjao 45-50Kmh mjereno sa gps.

Batke koristim ove

Auto daje toliko uživancije do bola, ima središnji difrencijal i skužili sam da nas samo jebe taj srednji pa smo u njega stavili plastelin i zalockali ga i auto ide puno bolje.


imam i video snimljen


Turnigy Trooper SCT 4x4

Odg: Turnigy Trooper

Reply #8
Odlično, to sam htio čut, hvala!

Odg: Turnigy Trooper

Reply #9
i koliko te ta limuzina na kraju košta?

Odg: Turnigy Trooper

Reply #10
Sa Žnj(tm) stanicom oko 1100kn :D

Odg: Turnigy Trooper

Reply #11
to je ok cjena, samo radio tray pojačaj da se ne piga tako da diferencijal ne odlazi

Odg: Turnigy Trooper

Reply #12
Ma mislim da će diff dobit porciju epoxya :D

Odg: Turnigy Trooper

Reply #13
govorim o zupčanicima, al dobro....

Odg: Turnigy Trooper

Reply #14
A ja pricam o cevapima :D