Skip to main content

Topic: Homemade autić (Read 12827 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Homemade autić

Reply #30
Ide to i s običnim gumama, nagledo sam se raznih traxxsasa na Youtubu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Homemade autić

Reply #31
ide toki i sa obicnima ali onda moras imati vecu brzinu od 40 ...jer sa tim gumama stvaras neku sortu propelera koji grablja vodu , a da bi to uspijo sa gumamo npr cestovnima ili ofroad moras imati brzinu da se dobiva efekt kao onaj kad bacis plosnati kamen po vodi pa se on obija  ;) 

Odg: Homemade autić

Reply #32
Lako je za ove koji se odbijaju...


Beast, nema to veze toliko sa brzinom kretanja vozila koliko sa oblikom podvozja, gumama i brzinom okretanja samih kotača (mora biti velika, tipa 5000kV@4S)...ovi Traxxasi kaj se odbijaju po lokvicama su za djecu :D


šalim se, bilo koji autić sa dovoljno jakim setupom ide po vodi. ali gume bi kupio ionako za hillclimb a ne vodu ali otom potom

Odg: Homemade autić

Reply #33
Jel bi ovo igralo za vodu  ;D

imam ih vec godinu dana i doslovce su samo par metara po snijegu napravile, jedino kaj su maaaaaaalcice prevelike za tvoj autic  :D

Odg: Homemade autić

Reply #34
daj prodaj jeftino :D

Odg: Homemade autić

Reply #35
njaaaaaaaaaaa nebi ipak  :D skupo su me ispale a dvije su bile brzdej prezent  :D

to sam na revu ganjao malo ali posto je prosla zima bila banana, tj sama bljuzga, onda uopcene dolaze do izrazaja  ;D

mislim da bi mogao probat ja jarunskom jezeru na 6s kak to ide, ali mi se neda plivat po ovom vremenu :D

Odg: Homemade autić

Reply #36
Ja sam sa svijm probao po lokvi dugackoj 15-ak metara i dubokoj do 20cm vozit i mogu reci da je kao gnjurac preleti 5-10 metara i zaroni ;D sa gumama od bagija i brzinim oko 80kmh. problem je podu (ravni lim) cim prednjom stranom pipne vodu odma zaroni.
Vec sam se uplasio da ce mi fen riknit od susenja :D

Odg: Homemade autić

Reply #37
Cekaj, imaš tak lepe gume i ne penješ se na Grmoščici il tak negdje?!


AAaaaargh kakav propali potencijal, sad idem naručid Sandpawse.... ;D

Odg: Homemade autić

Reply #38
nemam ti pojma gdje je to :D al za akciju sam uvijek  ;D

e da, ove gume soraju snijeg i bljuzgu i do 5 metara iza autica, usro sam se bljuzgom prvi puta kad sam gas okinuo  :D

Odg: Homemade autić

Reply #39
Nadji brdo koje se neda popenjat, stavi gume na autic i kreni penjat pa stavi video :)
Ja evo kopam di je najjeftinije pa narucujem :)


Odg: Homemade autić

Reply #41
ma ja cu uzet 2.2 ili 2.8 (jos ne znam ni sam koje bolje pasu na moj setup)....

Odg: Homemade autić

Reply #42
ma sta vi sa tiom high i low getribama ... ja ceram dok ide sa time kako je hehe  ;)   ja sam si isto upiknuo u oko te gume od traxxasa mozda i ja za zimu sredim gume jer inace opce nisam povezivao te gume sa snijegom ali kad boklje razmislim cak su i dobre za snijeg  ;) :D


Odg: Homemade autić

Reply #43
Vise su ti za mulj nego za snijeg tj snijeg mora biti polu tvrd jer se ukopava inace :)

Odg: Homemade autić

Reply #44
pa nema veze ako se ukopava bar bolje baca snijeg iza sebe ali ja nisam ni mislio voziti po snijegu koji je visi od osovine autica onda vise nije zabavno  ;)  onda kako velis ukopava se ... inace meni naj naj bolje od svega je kada je vani na cesti snijeg kojeg su auti onako nagazili pa je tvrdi i onda na taj snijeg ici sa offroad gumama nema veze kakvima svake su dobre na tomu  ;)