Skip to main content

Topic: PRVI AUTO ZA KUPIT? Valja li ovo kaj? (Read 8491 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PRVI AUTO ZA KUPIT? Valja li ovo kaj?

Reply #15
gle za motor i regler nezz kakvi su ali znam di ima za nabavit brushless combo ezrun-ov!(rc-mart),kupovina i sve je isto kao i na HK-u tako da sto se tog tice nema problema,kupovo sam vec nekoliko puta i sve 5!a sto se tice ruku,to sto se savine to ce se teze desiti nego da plasticne potrgas!tako da aluminijske ruke 1+!!  8)

Odg: PRVI AUTO ZA KUPIT? Valja li ovo kaj?

Reply #16
jos nista???ja bi kroz kojih mj dana trebo jverojatno dobit sc10 pa kad stigne mogu rec osobne prenosti a sto se tice mana nadam se da ih nece bit XD :D

Odg: PRVI AUTO ZA KUPIT? Valja li ovo kaj?

Reply #17
prodajem ti ja brushless monster truck,tri mjeseca star,sa hrpom novih rezervnih djelova,sa lipo punjacem i sa 7.4 lipo baterijom,4500 mah,stanica,polakiran u crno sa suzuki naljepnicama,sa ovom baterijom ide oko 85 kmh,cijena 1500 kuna

Odg: PRVI AUTO ZA KUPIT? Valja li ovo kaj?

Reply #18
Koji si SC10 uzeo?
Ja pikiram onaj monster Energy.
nemam pojma, još uvijek čekam da naiđe neka lova a to se ne događa, pa je sad na čekanju.

Odg: PRVI AUTO ZA KUPIT? Valja li ovo kaj?

Reply #19
to ti je ovaj iz pluramaksa truck,samo sam stavio bolje zupcanike pa ide brze,imam i 11.1 lipo batku a s njom ide sigurno 100,samo nju ne prodajem,presmijesno kako ide,ima abs kocnicu,

Odg: PRVI AUTO ZA KUPIT? Valja li ovo kaj?

Reply #20
kenan,ne zelimo ni ja ni on neko smece iz pluramaksa vec sc10!  ::)  ;D tak da ak si mene pito za autic hvala ljepa al ja nebi! :D
hmm,ma nezz koji bi uzo al vjerojatno rtr s karocom od pro comp-a!a onda kasnije cu nabavit brushless,lipo i 2.4ghz za sad ce ovo bit ok,ali da i ja jos trenutno nezz nis vec samo pricam jer bi taj autic kao trebo dobit za rodendan!a to bi trebalo bit uskoro al jos dok dode...  :'(

Odg: PRVI AUTO ZA KUPIT? Valja li ovo kaj?

Reply #21
evo moj narucen!  ;D kad stigne kazem sve dobro i lose i slikam!  ;D  8)

Odg: PRVI AUTO ZA KUPIT? Valja li ovo kaj?

Reply #22
daj  mi link da vidim koji, odaklei koliko para?


Odg: PRVI AUTO ZA KUPIT? Valja li ovo kaj?

Reply #24
autic ceka u posti sutra ujutro idem po njega i prva voznja pada,valjda ce bit sve u redu :) javim prve dojmove i poslikam :D

Odg: PRVI AUTO ZA KUPIT? Valja li ovo kaj?

Reply #25
javi javi.
Stavio sam na stranu ideju o autiću za neka bolja vremena ali me čisto zanima.

Odg: PRVI AUTO ZA KUPIT? Valja li ovo kaj?

Reply #26
pogledaj red cat-ove dobri su za ne velike pare i ima djelova na e-bay-u i pogledaj na you tube-u testove caldere brushless i tornada obavezno
http://www.redcatracing.com/


Odg: PRVI AUTO ZA KUPIT? Valja li ovo kaj?

Reply #28
da samo sto su ovo sve kinezi,ja sam htio nesto sto vrijedi i sto je marka jer ak mi jednog dana nesto pukne da ga lakse prodam,a team associated je u auticima kao futaba ili turnigy u avionima  ;D