Skip to main content

Topic: Galebovi (Read 4821 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Galebovi

Jel ko od vas imao susret s doticnim beshtijama?  :-X

Prosli vikend otisao malo do mora i letao phantomom iznad mora ... nakon dvije minute sam ga morao vratit jer su ga krenuli napadat njih desetak... ono bas se zaljetali u njega s kanđama da ga zgrabe.. morao sam izvodit razne manevre i po hitnom postupku ga prizemljit jer sam se zasro da ga ne sruse u more.
Citam da Americhani i ostali imaju istih problema, nekom liku su srusili dva u dva dana, a imao neko komercijalno snimanje od deset dana.
A savjeti su tipa ...kad krene galeb, naglo poletis u zrak, pa onda odozgo ti napadnes galeba ...pa se ovaj usere i pocne bjezat jer je grabljivac uvijek odozgo... :D ... sveusvemu zanimljivo iskustvo. :)

Odg: Galebovi

Reply #1
Hahaha bome zanimljivo. Molim te daj spoteru davsnima te tvoje borbe jer me jako zanimaju. Inace, ne, mene su se ptice uvijek klonile. Mozda je problem kaj ti je Phantom bijel ko oni... [emoji23]

Odg: Galebovi

Reply #2
Da zanimljivo, nisam imao iskustvo takvo ali sam pričao sa par ljudi o tome. Jedan čak i tu sa foruma ne znam jel još aktivan, priča je ta da oni se samo zaletavaju i onda naglo koče i maknu se i tako stalno, e sad. Nisam siguran al mislim da je čak reko da se je jedan preračunao i uletio u x8 te da ga je isfašriao al da x8 nije pao..
Nabavi plinski top, ko na redbullu air race.. :D :D

Odg: Galebovi

Reply #3
Ukenjali se spoteri gore neg sto galebovi kenjaju. Samo je bilo "bjezi, eno ide ih jos!". Mogao bi ga stvarno plastidipat u neku žarko crvenu boju. Mozda ce se onda preplasit.

Odg: Galebovi

Reply #4
Jesi vidio kak izgleda Phantom od Sekilea?

Odg: Galebovi

Reply #5
Pricao mi je jedan sokolar da je isao na more sa svojim sokolom i negdje u Istri snimi galeba na livadi blizu ceste. Bilo je vrijeme da proseta sokola pa pusti on svoju sokolicu na galeba. Racuna ono, skrojit ce ona njega... ali bilo je perja posvuda jerbo je galeb upao u Rocky mode i skrojio sokolicu skroz. Kaze lik da je iza toga sokolica dugo imala problema sa samopouzdanjem. [emoji23][emoji23][emoji23]
Uglavnom, moral of the story... ne zajebavaj se sa galebom.

Odg: Galebovi

Reply #6


Evo Sekileovog Phantomasa

Odg: Galebovi

Reply #7
Bome je spimpan  ;D , ja ne smijem tako jer je pun senzora (p4pro) ali odozgo bi mogao.

Odg: Galebovi

Reply #8
Ja letim u području galebova, al nisam imao problema s njima. Ne diraju me da pokucam u karbon. Imam crnu hexu, mozda zato...

Poslano sa mog ONE E1003 koristeći Tapatalk

FY680, E600, Naza M-V2, miniquads

Odg: Galebovi

Reply #9
Bome sve ukazuje na to da galebovi misle da je tvoj neki rahiticni agresivni suparnik... napisi na frame flomićem "Nisam galeb"

Odg: Galebovi

Reply #10
Galebovi su agresivni dok čuvaju svoja jaja. Vjerojatno su letjelicu smatrali prijetnjom pa su je i napali.
Gnijezde se na teško pristupačnim mjestima npr litice uz more ili slično. Ako se incident ponavlja na istom mjestu, znaš u čemu je problem.
FY680, E600, Naza M-V2, miniquads

Odg: Galebovi

Reply #11
Gle svi smo agresivni dok cuvamo svoja jaja tako da mislim da to nije nesto specificno za podrucje. [emoji23][emoji23][emoji23] sorry, nisam se mogao suzdrzat...

Odg: Galebovi

Reply #12
:)

Poslano sa mog ONE E1003 koristeći Tapatalk

FY680, E600, Naza M-V2, miniquads

Odg: Galebovi

Reply #13
Ok, galebovi u dalmaciji su izgleda manje zainteresirani za napad na drona od ovih u istri :D
Malo su kruzili na 50 metara udaljenosti i otisli dalje svojim putem.