Skip to main content

Topic: Kompozitni Zagi-napokon (Read 19651 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kompozitni Zagi-napokon

Reply #15
Nakon onih tvojih pitanja koja si mi postavljao,još neznam zašto 8) , jesi našao pravilan balans tj. takozvani CG?I jel se radi o ovom Zagi-u ili nekom drugom Zagi-uu tvojem takozvanom "hangaru"? :) BTW: Fino zgleda Zagi,valjda bu letio odlično kako izgleda :) ;) .I da. jeli teško izrezivati otvore za serva,bateriju i ostale komponente koje ugrađuješ u njega ili ćeš ostaviti nešto na njemu bez urezivanja u krilo? :) I još nešto,moj Zagi nije ni sličan ovome tvom tako da nemoj više spominjat da mi moj CG na Zagiu nije ispravan jer neznaš ništa o mom Zagi-u  :) .
Moj malo pada na nos,a to mora biti tako jer sam ja tako to odredio zbog nekih mojih tehničkih stvari na mom Zagiu :) .Uživaj i javi i snimi prvi let ovog Zagia jer je interesantan ovako  ;) .

Odg: Kompozitni Zagi-napokon

Reply #16
1.Jesam, Krešo je s kalkulatorom izračunao  15%-23,5 cm od nosa,20%-25 cm itd.
2.da to je taj Zagi, siguran sam da bu dobro letio.
3.Staklo nije ali karbon je dost debel pa mi treba neko vrijeme s oštricom, utor brusim s dremelom
i jucer mi je super ispo za bateriju.
4. Sve ide u njega osim esc-a koji ce biti pola pola za hlađenje i žica esc-baterija.
5. Nisam rekao da ti je neispravan nego me zanimalo gdje je, naši zagiju su potpuno isti po iznutra, jezgre je rezao isti čovjek pa bi trebali biti isti osim ak nije mjenjao mjere u međuvremenu.
6. Defnitivno snimam :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Kompozitni Zagi-napokon

Reply #17
Eto,riješeno.Nego,jel taj Zagi vakuformiran?Ili je samo naljepljen carbon i epoxy?Nisam dobro skužio,nejasno?

Odg: Kompozitni Zagi-napokon

Reply #18
Presvučen je staklom s karbonskim pojačanjima u vakumu tak da da vakufomiran je ;)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Kompozitni Zagi-napokon

Reply #19


Nosač zaljepljen, stavio sam sad i motor, meiden u Prelogu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Kompozitni Zagi-napokon

Reply #20
Zakaj si podebljaval ovaj karbon nepotrebno :)

Odg: Kompozitni Zagi-napokon

Reply #21
A nekak mi je bilo pretanko ovak , sad sam miran.Imam malo veći motor od standardnog.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Kompozitni Zagi-napokon

Reply #22
Da si ga zaljepio direkt na stiropor sa Pumaxom nema sanse da bi bio preslab. Samo na tlak treba drzati a za to je vise nego dovoljno cvrst, ali dobro :)

Odg: Kompozitni Zagi-napokon

Reply #23
GET WREKED
Ištekala mi se batka u zraku hehehehhe sad ću ga skratit i napravit malo manji.
Kak da izravnim napadnu? Da sam poljem vrućom vodom?



Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Kompozitni Zagi-napokon

Reply #24
Šteta.Nije mi jasno kako to da se iskopčala baterija?Koje konektore imaš?Ili se nešto drugo iskopčalo?Hmmmm....nejasno mi je.Bitno da je letio ;) .

Odg: Kompozitni Zagi-napokon

Reply #25
Imo sam t konektore na bateriji koju sam dobio i nisam stigo promjenit. Znam da se baš ona odkopćala jel sam Osto bez motora u lupingu i onda naravno bez komandi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki