Skip to main content

Topic: Mini dlg ''Kockica'' (Read 18531 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Mini dlg ''Kockica''

Reply #15
Bravo Željac, upravo sam našao i vidio ovaj tvoj uradak i što da se kaže osim super dečki. Hvala bogu da nas graditelja još uvijek ima, a ne sve kina pa kina!!!
Pozdrav tebi i ekipi imenjače!!!

Odg: Mini dlg ''Kockica''

Reply #16
Hvala Ime!
Kad pohvala stiže od takvog mahera onda to ima svoju težinu. Nisi visibaba na forumu i ekipa te ne  zna, ali tvoji modeli su ''Mercedes'' u klasi modela koji se kupuju na HK.
Uspjeli smo sastaviti model koji ima zadovoljavajuće performanse za amatersku razonodu.
Iz tog razloga će kasniti i realizacija tvog krila za jedrilicu. Molim za malo strpljenja  :D :D .
Sve će biti, samo polako.
Dužan sam i Bogu i ... sa modelima.

Odg: Mini dlg ''Kockica''

Reply #17
Željac nema žurbe, jer meni nije dosadno pošto se kod mene rađa jedna nova igračka namjenjena za FPV. Ja ti rijetko navraćam na ovaj naš forum , jer ako ne gradim avione onda se radi elektronika. Sad sam radio na tragačima metala, a sad na jednom zgodnom dodatku da možeš proširiti jedan kanal na stanici u pet zasebnih komandi tipa on-off. Zgodno za bacanje padobranaca, bombona, sirena, svjetlo i tako pet različitih komandi, a sve preko samo jednog kanala. Ako te bude interesiralo javi pa ću uraditi više takovih pomagala!!! Pozdrav tebi i tvojoj  obitelji. IME !!!!


Odg: Mini dlg ''Kockica''

Reply #19
bravo Željac,odlican model,morat cu i ja ugraditi elerone 8)

Odg: Mini dlg ''Kockica''

Reply #20
Slobodno nazoveš ako ikako mogu pomoći... Za pravu ekipu sve važi. Lijep pozdrav!

Odg: Mini dlg ''Kockica''

Reply #21
U Nedljeju je Zelja v2 malca letio pune 2 minute,
i to u par bacanja sto je provjeravao kako sam podesio model.