Skip to main content

Topic: ad blocker na FLYfreak (Read 16299 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #30
ne vidim smisao postanja kome koja reklama ispadne na freaku...ispadne vam ovisno od interesa. izbacuju se google adsi, a dobicete oglas vezano za vase interese...otisli ste na banggood? -dobicete to. Emirates airlines? - you bet. to se plasira prema tagiranju gdje ste bili, koji je interes, i sa googlove strane koliko cega ceka na isporuku tj. sto su oglasivaci plasirali na isporuku. da me mozete ispljuvati kvalitetno, digitalni marketing je cime se bavim.  :D

oglasi na freaku nisu intruzivni, po mome misljenju je sasvim ok.

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #31
ne vidim smisao postanja kome koja reklama ispadne na freaku...ispadne vam ovisno od interesa. izbacuju se google adsi, a dobicete oglas vezano za vase interese...otisli ste na banggood? -dobicete to. Emirates airlines? - you bet. to se plasira prema tagiranju gdje ste bili, koji je interes, i sa googlove strane koliko cega ceka na isporuku tj. sto su oglasivaci plasirali na isporuku. da me mozete ispljuvati kvalitetno, digitalni marketing je cime se bavim.  oglasi na freaku nisu intruzivni, po mome misljenju je sasvim ok.


Bas tebe trebam jel mozes izracunat dali bi mogli tako finacirat forum ja sam to predlozio zato sto mi se sviđaju reklame (nisam ih nikad imao pa sam cliko bez veze) skuzio pa mogli bi tako rijesit da wespen ne mora davat lovu za nas.


[/size]lp.

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #32
Slazem se, tema je glupa i ja sam pridonijeo tomu! ... jbg kad me covjek uvjerava da ce svima biti bolje ak imamo upaljene reklame! :) ( ko da slusam hdz/sdp :) )


Wespenu smo dali par ideja i meni je isto glupo da jedan covjek to financira al eto, voli sponzorirat mi ostali smo sponzoruse i bok :)

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #33
thx tema je ok predlog je dobar


Ko zeli neka disabla Ad blocker


ko ne nemora nitko te ne tjera tebi na savjest vjerujem da wespenu si dobro dosao ovako ili onako


Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #34
ne vidim smisao postanja kome koja reklama ispadne na freaku...ispadne vam ovisno od interesa. izbacuju se google adsi, a dobicete oglas vezano za vase interese...otisli ste na banggood? -dobicete to. Emirates airlines? - you bet. to se plasira prema tagiranju gdje ste bili, koji je interes, i sa googlove strane koliko cega ceka na isporuku tj. sto su oglasivaci plasirali na isporuku. da me mozete ispljuvati kvalitetno, digitalni marketing je cime se bavim.  oglasi na freaku nisu intruzivni, po mome misljenju je sasvim ok.


Bas tebe trebam jel mozes izracunat dali bi mogli tako finacirat forum ja sam to predlozio zato sto mi se sviđaju reklame (nisam ih nikad imao pa sam cliko bez veze) skuzio pa mogli bi tako rijesit da wespen ne mora davat lovu za nas.


lp.

financirati forum od toga...pa hmm ne vjerujem, mislim da nas je premalo jednostavno, mada mogu se malo pozabaviti brojevima. o kojoj svoti mjesecno se radi?
ovako to ide, od gledanja reklama nista, placa se klik. cijena klika kod googla se bida, a publisheri (freak u ovom slucaju) dobiju nesto sitno od toga, dakle zakon velikih brojeva. ne radim s googleovom platformom konkretno, ali izvidicu.

Bubizgb- ne, nece nam svima biti bolje. bice mozda malo manje para iz necijeg tudjeg dzepa za podmirivanje troska foruma na kojem si cest i imas opcenito interesa i koristi da bude ziv, a tebi nece ni lipa iz dzepa ako pomognes. interesantan koncept, zar ne?

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #35

Bubizgb- ne, nece nam svima biti bolje. bice mozda malo manje para iz necijeg tudjeg dzepa za podmirivanje troska foruma na kojem si cest i imas opcenito interesa i koristi da bude ziv, a tebi nece ni lipa iz dzepa ako pomognes. interesantan koncept, zar ne?


Ocito nisi pratio cijelu temu i link koji sam stavio, a moze se naci i na par mjesta na ovom forumu, tu sam od prvog dana ... googlaj.
Predlagao sam par puta i naglasavao da mi je glupo da jedan covjek placa nasu zajebanciju ... spreman sam godisnje placat 10-20$ za ovaj forum,
kupovat majice, upaljace, privjeske ... s logom foruma za 3 puta vise nego proizvod vrijedi i slicne stvari, cak sam i pisao da treba klikat na reklame
http://www.flyfreak.net/general-discussion/od-kada-imamo-reklame/msg50264/#msg50264


Gledanjem reklama i gasenjem ad bloka ne zelim pomoc jbg








Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #36
Po tvome bi trebali dat 1$ svako aj bok ima nas 100

Mislim da ovako jednostavnije ugasis ad blok tu i tamo cliknes na ad nekad i bez veze niko ne plaća ništa
Reklame na freeku su tak male da ti upce ne smetaju.

Majicu bi kupio al ko ima vremena se s tim zjeb(barem bi svake godine imo novu)

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #37
i ja sam za majicu ... samo da nije bijela, takvih mi je pun ormar, moze ova flyfreak boja u kojoj je forum i recimo logo na rukavu ... ona najcesca varijanta custom majica sa lagano savinutim natpisom na ledima nikako ne dolazi u obzir ...

... frend je jednom zgodom tiskao neke custom design majice za svoj klub pa mogu vidjet jel ima neka povoljna varjanta, ali mislim da se organiziranja tog posla nebi prihvatio, sorry ... mogu nazvrljat neki draft za dizajn ... mozemo otvorit temu sa prijedlozima i glasanjem ako ima zainteresiranih ?? ...


Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #39
Evo majica al ad blocker ne palim (dobre su reklame napokon sam kupio esc zahvaljujuci ad)

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #40
Ova tema je toliko beskorisna :D
Goldi otkud ti znaš kako i otkud Wespen financira forum? Ako mu pomoc treba, neka pomoc zatrazi svako ce dati par kuna.


Nema sanse da ugasim adblock pa radje necu dolazit na forum :D




Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #41
Ko zeli neka disabla Ad blocker ko ne ne mora nitko te ne tjera, tebi na savjest vjerujem da wespenu si dobro dosao ovako ili onako.


Pozdrav ekipi dobre volje i namjere.

Odg: ad blocker na FLYfreak

Reply #42
Ova tema se ukiselila, a počeli smo i "vikati".

Zato ide u lock.

Goldi80 koji ju je i započeo, isto može biti zadovoljan jer je njegova riječ zadnja ( vidi gore)

Damir