Skip to main content

Topic: Pravilnik o sustavima bespilotnih zrakoplova (Read 80579 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pravilnik o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #210
Hint, spark(i ostali) ne pada bez otpora dole kao u vakuumu.
A zbog male mase u odnosu na povrsinu to ima vise efekta.
Pa moze i jos koji m vislje da bude u granici. ;)

Btw, pogledajte na 7:30 autorotaciju s 3 motora.
To ne znam koji drugi quad jos ima...


http://www.youtube.com/watch?v=PAX-u8x8axI

Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Pravilnik o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #211
Upravo to sam ja reko jednoj godpođi na forumu kad je bila rasprava u agenciji, odgovor na to pitanje nije znala. Krenula je kako vojska ima objekte visokog značenja, objekti visokih državnih interesa koji se ne smiju snimat itd.. Dok na google mapsima prebrojiš migove.... Pronađeš sve raketne/radarske baze HV-a itd... evo migovi su čak i 3D skenirani...

[attachimg=1]

Ne snimam, ne slikam i ne trubim gdje je zabrana oznacena znakovima, a dok oni ne znaju odgovor za google street i maps rasprava nema smisla  :)

Odg: Pravilnik o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #212
Rasprava s njima nema smisla jer postoji zakon i takav je kakav je (ocajan) - na njega se uvijek mogu pozvati, a onda se, ako do toga dodje, na sudu moze ici s argumentom za Google itd.
Ali, kako su "ispod stola" napomenuli iz CCAA, DGU ionako nema inspektore i ne moze kaznjavati...Ali ja svejedno ne bih na youtube stavljao nista spektakularno (al' to sam samo ja - koji ni nemam s cim snimati nista osim jurcanja s mikroicima... :) )

A sto se tice 79J - ne zaboravite da i HR kontrola zracne plovidbe isto trazi da im se prijavi letenje u zonama i ima svoje papire za prijavu koji ukljucju i <79J... Kaos uglavnom...

Odg: Pravilnik o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #213
https://zadarski.slobodnadalmacija.hr/kalelarga/clanak/id/527662/58-godisnjak-upravljao-dronom-bez-dozvole
Bas se pitam koliko ce ovo uroditi plodom s obzirom na kolicinu videa koje je doticni 58 godisnjak okacio na youtube kanal mogli bi napisati miljun kuna kazni  :D
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

 

Odg: Pravilnik o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #215
Prava uzivancija je gledati kako se ljudi zajebavaju... lik je tipican primjer zasto ce se jedan dan dogoditi sranje ::)
http://www.youtube.com/watch?v=O-nUqG1GY7Q&t=305s
Treba mu pogledati kanal ima materijala za odrzati kvalitetno predavanje sto ne raditi...  :D
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: Pravilnik o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #216
BTW... Zna li netko gdje je nestala lista ovlastenih operatera bespilotnih zrakoplova sa CCAA? nema je vise nigdje? ???
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd


Odg: Pravilnik o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #218
Jel postoji opcija da se zaobide ovo pravilo letenja 500m od operatera? U nekin drzavama firme rade testove dostave paketa i slicno sta bi znacilo da iznimke postoje.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Pravilnik o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #219
Prava uzivancija je gledati kako se ljudi zajebavaju... lik je tipican primjer zasto ce se jedan dan dogoditi sranje ::)
http://www.youtube.com/watch?v=O-nUqG1GY7Q&t=305s
Treba mu pogledati kanal ima materijala za odrzati kvalitetno predavanje sto ne raditi...  :D
Gledanjem kanala dotičnog i mnoštva sličnih kanala (možda ne toliko napunjenih materijalima) mogu samo zaključiti da je rasprava o ikakvoj pravnoj regulativi i poštovanju iste obično gubljenje vremena i besmislica.
Jednostavno postoje ljudi koji rade što žele i uopće se na zamaruju sa ičime vezanim uz prethodno i nikome ništa.
A postoje i oni drugi koji bi htjeli nešto poštivati, razbijaju glavu oko pitanja vezanih uz to i samim "logiranjem" u sustav koji je podešen tako da si uvijek u nekom prekršaju što god napravio sebe stavljaju u poziciji da budu sankcionirani samo zato jer su se trudili poštivati pravnu regulativu.

Odg: Pravilnik o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #220
Da se ne zaboravi...Cijela ova rasprava se odnosi i na sve ostale modele vezane uz aviomodelarstvo...Dakle, depronce, dlg, hlg, microquadove, racign quadove itd.
99% bilo kakvog aviomodelarstva tj. letenja RC modela u RH je nezakonito.
Neki zbog mase, neki zbog snimanja leta, neki zbog svega zajedno, neki nesretnici žive u kontroliranom zračnom prostoru itd.
Složio sam jedan banalan primjer koji obuhvaća cijelu problematiku, barem mislim:

Dakle, odem u Electronic centar, kupim za 500 kn igračku drona s kamericom, dometa 100,200m. Ja sam inače iz Osijeka i želim na Zrinjevcu snimiti sestru kako se igra s psićima s 10m visine i to staviti na youtube. Da bi to legalno napravio, moram pokušati naći neki mikro padobran(koji vjerojatno ni ne postoji) i montirati ga na mali quad od 500 grama zbog naseljenog prostora, ispuniti par obrazaca, prijaviti u Agenciju za B klasu naseljenog prostora. Slijedi plaćanje osiguranja malog drončića koje košta kao i za auto, 1000kn i to je jedino osiguranje koje Agencija prihvaća. Zatim moram otvoriti obrt ili firmu jer kao privatna osoba ne mogu zatražiti dopouštenje od DGU. Nakon otvaranja obrta, popunjavam još par složenih obrazaca DGU-a s ucrtavanjem i pisanjem koordinata leta i plaćam 70kn takse te čekam tjedan, dva da dobijem odobrenje. Nakon 2 tjedna dobijam dopuštenje DGU za snimanje. Tada se javljam HKZP i popunjavam njihovu papirologiju jer Osijek i sve okolo spadaju pod kontrolirani zračni prostor. Nakon svega toga, tjedana čekanja i muke, mogu posnimati sestru i psiće sa 5,10,15m visine ii tada je potrebno taj materijal poslati DGU da provjere jesam li ugrozio državnu sigurnost, iako je sve vidljivo na Google earth npr. Nakon cca 2 tjedna dobijam dozvolu i objavljujem materijal na youtubeu. Ukoliko je sa sestrom i par njenih prijateljica ne smijem biti bliže od 150m od njih jer su oni po zakonu "skupina ljudi". Dakle, ne mogu snimiti ništa jer se ljudi ne vide sa 150m udaljenosti.

Ne znam da li se išta mijenjalo u zadnje vrijeme...
Šokantno je da čak i postoje pojedinici kojima ovo sve ima smisla.

Odg: Pravilnik o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #221
Slicne primjere smo vec par puta ovdje prezentirali :)

Ali ako ti igracka ne postize kineticku energiju >=79J, onda imas nesto manje problema - mozes letjeti bez papira, osiguranja itd. iako i dalje ne u zoni kontroliranog zracnog prometa (tamo nema leta s nicim, pa ni s papirnatim avioncicem valjda ;) ), a isto tako ne mozes snimati bez dozvole. Te zabrane stoje bez obzira na kineticku energiju.

Da.

Ocaj.

Odg: Pravilnik o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #222
...znači jedino nismo u prekršaju
do 79J
samo se gleda preko FPV a ne snima
leti van zone kontroliranog zračnog leta i ne previsoko
<5kg pa nemora bit označena letilica
leti u zoni di nema ljudi i građevina ili ima pomoćnih/nekorištenih objekata a ljudi sporadično prođu tu i tamo.


Odg: Pravilnik o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #223
I ako ljudi prodju, moraju biti dalje od 150m - iako mislim da to ne vrijedi za <79J.

I da - zaboravio si da ti trebaju i papiri o koristenju frekvencija - 2.4GHZ (ako ti TX radi na toj frekvenciji) i 5.8GHZ (za FPV - takodjer ako ti radi na 5.8 ) - to skines sa stranica HAKOMa, cini mi se... Moras imati ako te zaustavi inspekcija/policija/netko....

 ::)

I dodatno - ne kuzim kako ce biti sigurni da ne snimas vec samo gledas - mislim, mozda im moras dokazati da nemas DVR, ili, ako ga imas, da ne snima... ne znam... Urnebes, uglavnom!

Odg: Pravilnik o sustavima bespilotnih zrakoplova

Reply #224
Kad već drvimo po nedorečenoj regulativi printani pravilnik nije moja/naša obaveza imati kod sebe- ako me netko kontrolira onda je njegova dužnost poznavati regulativu po kojoj to radi ili je dužan nositi pravilnik ako ju nije naučio;-)
Zapravo ga printanog želiš imati kod sebe da argumentima otjeraš policajca pokazavši mu crno na bijelo da nema pravo.