Skip to main content

Topic: Najpovoljniji dron za snimanje građevine, tražim savjet (Read 5805 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Najpovoljniji dron za snimanje građevine, tražim savjet

Dakle, trebam drona za kratke snimke kuće.


Pošto nemam nekog iskustva sa letenjem, ne bih volio da skršim neku skupocjenu letjelicu.


Prema tome, tražim savjet za najpovoljniju letjelicu koja će zadovoljiti moju potrebu, a da će pritom napraviti video dobre kvalitete bez trzavica itd.

Odg: Najpovoljniji dron za snimanje građevine, tražim savjet

Reply #1
E, da.... čitao sam na specifikacijama nekih dronova da imaju orbit mod. Zanima me ako je moguće podesiti da letjelica kruži oko kuće, te da istovremeno kako kruži (orbitira) oko kuće, da ju drži u centru kadra snimanja?

Odg: Najpovoljniji dron za snimanje građevine, tražim savjet

Reply #2
Bas slazem jedan takav dron. Jesi uspio sta napravit. Mislim da ih je tesko naci ispod 2500-3000kn kombinacija polovno sa novima.
Trebas dobru kameru na njemu te na nju stavit senzor a tracker okacit na kucu i naravno da grami idu u nebesa pa tako i dron mora biti ne ispod f550
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

Odg: Najpovoljniji dron za snimanje građevine, tražim savjet

Reply #3
Dji Spark rabljeni best buy za to što si definirao.

Odg: Najpovoljniji dron za snimanje građevine, tražim savjet

Reply #4
Imam S550 ako te zanima
Titus 600 y6,Turnigy tgy i10,S550,DJI PH3 PRO

Odg: Najpovoljniji dron za snimanje građevine, tražim savjet

Reply #5
Gdje ste do sada bili? Pitanje sam postavio prije 2 godine. Imam i ja F550, ali sam ga pokušao iskoristiti za snimanje podmorja, pa nije išlo. [emoji23]
Uglavnom, imam ga još uvijek, sa svim novim dijelovima za zamijeniti, ali nemam vremena, tako da hvala na odgovorima i ponudi.

Sent from my MI 6 using Tapatalk


Odg: Najpovoljniji dron za snimanje građevine, tražim savjet

Reply #6
Hahaha uopće nisam ublendao datum izvornog posta... [emoji23]
Sorry!

Odg: Najpovoljniji dron za snimanje građevine, tražim savjet

Reply #7
E ja sam ti od nedavno tu heh :D
Long range F450(30min,6km), Arial Tarot octacopter(30min, 4K gimbal), Solar wing(unlimit solar flight and 4g arduino range with no limits)

Odg: Najpovoljniji dron za snimanje građevine, tražim savjet

Reply #8
Hehehe. Sve ok.
Nema problema.

Sent from my MI 6 using Tapatalk


 

Najpovoljniji dron za snimanje gradevine trazim savjet

Reply #9
Hvala Vam puno, puno ste mi pomogli. Sada cu jos citati, a ako nesto necu razumjeti cu pitati pa ako cete htjeti, mozete odgovoriti

Hvala

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.