Skip to main content

Topic: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija (Read 138015 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #90
laseru uživaj.... ;)

to - mini_fly ....nemam problema s osima na malom troosnom zenu.....to si vidim snimao na Braču....koji si to gimbal koristio i koji mu je kontroler i na kakvoj letjelici...

to - ja_ivica - na kojem gimbalu forsiraš horizont, nisam dobro shvatio na malom troosnom ili velikom zenu...

to - Eminus - nema ljutnje kolega jer vrijeme čini svoje....tko se zna prilagoditi opstane ...oduvijek je tako bilo....eto neki dan šetam rivom s obitelji i opet poznata bijela silueta u zraku....dođem malo bliže vidjeti i naravno stranac s ruksakom i full fpv opremljen....poletio, snimio što je htio sletio i otišao dalje....al fotnuo i ja njega za uspomenu.... :)

lp
Toni
Kasnim ja ko sunce ovo ljeto ;)
Horizont zna 'pobjeci' u startu meni na troosnom zenu. Nista strasno i rijetko se desi.

Fantoma vodim u Biograd ovaj vikend, jedva cekam :)

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #91
Phantom sa zenom je danas placen u kopterworxu. Monitor je stigao, Immersion i te pizdarije su placene i na putu. Ostaje jos gopro.
U nedjelju odoh na more tako da cu to sve vidjeti tek kad se vratim, ah slatke muke.


Do letenja  :)

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #92
meni je stigla gopro 3+ black u manje od 24h od kupnje, (ne slanja paketa, već uplate na paypal)  i to iz Latvije!
na vrata bez dodatnih davanja jasno.  ludnica :)


a sad bumo vidjeli ima li neke bitne razlike naspram stare blekice.
http://www.tnt.com/webtracker/tracking.do?navigation=1&searchType=CON&respLang=en&respCountry=GENERIC&genericSiteIdent=.&cons=458991805

EDIT: ako netko hoće kupit daljinac za hero 3 i 3+ kamere,
novi, nikad korišten, nek se javi :)



2 fly_morris: ti letiš na wookongu model kućne izrade?
ne znam di si ga kupio no ima jedan za koji znam da je repariran u kopterworxu nakon što je oborio model, pa nije radio,
onda ga je kupio član iz Zg-a po dobroj cijeni, pa je možda prodao dalje.
uglavnom, to spominjem zato jer zen ne može raditi sam, kao neki kineski, već mu za rad treba (između ostaloga) i input od senzora s onboard FC-a.
e sada, ako tu nešto zeza, onda bu se i zen tresao i gubio horizont.
ali inače, u ovoj stock kombinaciji fantom2 + zen, nisam vidio da ljudi imaju problema s time, horizont stoji kao zakucan,
jedan je imao problema ali je ispalo da mu je upaljen FPV mod (to onda izgleda ovako http://tinyurl.com/zenfpvmod123),
 pa se zato normalno naginjao u zavojima kao avion, kada je to isključio, sve 5.
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2048910&page=927#post29042122

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #93
Plus verzija od goproa je ipak bolja od obicne.

Koliko te izaslo to zadovoljstvo?

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #94
danas je bila mala formacija... ;)


Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #96
Ne moj zen je kupljen iz kine a wookong je iz amerike. Slagano je to dugo u komplet :), čitam malo na rcgrups i čini mi se da ima tih problema sa kombinacijom wooknong i mali zen 3d. A trzaji ako vrijeme dozvoli pa još testiram možda je problem minima i rc veza...


Evo video do 10min letim sa upravljajem tilt osi a poslje je skroz isključim na 10:38 sam poletio sa isključenom titl osi na aurori sam isključio taj kanal. I čini mi se kao da nema trzaja. Moram još to probavat.
http://www.youtube.com/watch?v=cj-fIWJlKHQ?list=UUshn5UAc7HCXZtW2u9JynlA

 

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #97
Ja_ivica gdje si uzeo kofer te koju stanicu koristis? Jel samo bindano ili je i prijemnik od stanice u p2? Btw lijepo izgleda
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #98
malo u zvizdan prije ručka, da blekica izgubi onaj tvornički miris nove elektronike  ;)

provjeravao sam kako lovi GSM-GPS tracker kada je blizu odašiljača, GSM signal mu je super!  :D

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #99
Ja_ivica gdje si uzeo kofer te koju stanicu koristis? Jel samo bindano ili je i prijemnik od stanice u p2? Btw lijepo izgleda
Sve uzeo u onedrone.com
Stanica je futaba t14sg, bindano.
Uzeo prije neka 2 mj. Tnx :)

Off, prije koji sat prolazio kroz Sl. Brod i kod koloseuma (ne znam kako se pise) vidim u zraku ogroman rc avion, ko jumbo jet :)

DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #100
Uzeo sam i ja futabu 14sg pa zato i pitam jer mi se ucinilo kao da je ona, pa me zanimalo jesi li bindao ili bas ugradio prijemnik.  Hm u sb-u bio, pa mogao si se javit da popijemo pice
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju


Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #102
@Tom , volim pogledati Tvoje snimke ,jer uvijek imaju ''glavu i rep''....ovu bi nazvao ''Sudar stare i nove arhitekture''   :)...Hvala ....LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #103
Thnx, to je nastalo u ravno 10 minuta dok je žena išla po ribu na plac s kćerkom, pa sam izletio na ulicu i odletio koliko stignem, da vidim kako radi nova blekica 3+

moram izrezati komadić crne folije ili čep od cole da riješim ona treperenja kada mi sunce upada u koso na leću.
DIY GoPro Hero ND filter - Anti Jello / Artifact Fix
Gopro Sun Shade

letilo se i danas tik pred nevrijeme :)
u oštrih 2.7K, jaooo koliko je to pixela za uploadati....
kada radim scrnshot onda mi je max reza PC ekrana 1680x1050 pa ni ne vidim u 1:1 rezoluciji već smanjeno i narušene kvalitete.
a i plazmica je fullHD 1920 a ne 2.7K, pa bi sada i to trebalo upgradeati... eh samo te navuku na nove investicije  :D ;D

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #104
Da ponovim pitanje, koliko te izasao gopro jer vidim da je narucen izvana?