Skip to main content

Topic: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija (Read 138126 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #315
Baš malo gledam ove crash kompilacije na youtubu ( http://www.youtube.com/watch?v=SZnGJG3vdY0 i dr. ) najveci krivac za padove su definitivno ljudi i ljudska glupost a drugi krivac drveće i granje u suradnji s prvim krivcem   :D .

“Ako činjenice ne odgovaraju teoriji, promijenite činjenice.”

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #316
imaš koju snimku kako ti letiš?
net je pun raznih filmica raznih modelara. neki lete bolje neki lošije,
bitno  da se na kraju svi zabave bez da oštete nekoga sa strane.


evo moj test dual ratea od jucer.
prva liga, puno veca preciznost u odrzavanju iste brzine kod panoramskih kadrova  8)

2.7K u sumrak. nisam prebacivao na nize reze i low-light mod jer mi tu kadar i sama snimka nisu bitni za ovaj test
http://www.youtube.com/watch?v=0zPuUauTono

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #317
Super je taj mod. Treba jos dodati onaj mod za nagib goproa i i to je to

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #318
Stigao mi je ruksak danas sa banggooda, nisam uzeo onaj obicni nego ovaj sa tvrdim poklopcem, taj mi je ljepsi. Jedino sto cu si napraviti novu unutrasnjost sa drugacijim rasporedom.
















Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #320
Super filmic  8)


Kad smo kod dobrih, Philip Bloom je movie guru, sto se vidi ne samo po kadrovima vec reziji i svemu (puno vas je ovo odgledalo ali mozda ima onih koji nisu).




http://www.youtube.com/watch?v=lRC-8pCCCys

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #321
Uistinu hvala Tommee , veličanstveno...kako se kaže?: '' Kao na filmu''  :)......posebno 3:50 ...Bloom je majstor... ??? 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #322
Lijep pozdrav svima


Prije svega zelim da pohvalim ovaj forum i nadam se lijepom druzenju.


Nedavno sam nabavio DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black+ pa sam malo poceo da letim sa njim ali nisam bas nesto odusevljen tj. malo mi neke stvari nisu jasne pa bi vas molio za malu pomoc.
Postavit cu par pitanja pa ako neko bude voljan da odgovori bio bi mu zahvalan.


1. Mora li se svaki put raditi kalibracija GPS -a sa okretanjem ili je dovoljno samo da se pusti da to on sam odradi tj. da nadje gps signal?
2. Sta je razlika u ovim modovima GPS-a i Atti
3. Koje je razlika izmedju Phantom i Naza M modu.
4. Kako postici veci domet letenja ( vidio sam par video klipova koji su postavili clanovi foruma )


Unaprijed se zahvaljujem .






 

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #323
1. Ne radis klibraciju GPS-a vec kompasa. Moras ju raditi svaki put kada letis na novoj lokaciji, a oni sigurni medu nama to rade svaki put, jer rijec je naime o jako malo posla.


2. Atti mod ti drzi visinu dok poziciju u prostoru ne moze jer ili si tako ti odlucio pa prebacio u taj mod ili nema dovoljno vidljivih GPS satelita pa triangulacijom ne moze izracunati polozaj Phantoma u prostoru.


3. Naza mode ti pruza mogucnost da letis kako zelis jer nemas pomoci svih naprednih autonomnih sustava.


4. Sto znaci veci domet letenja? Veci domet od cega, serijski je stock Phantom sa 2.4 stanicom sposoban letjeti prilicno daleko. Nisi se izjasnio da li to letenje ukljucuje LOS metodu ili FPV? Jer ako letis FPV ne ovisis o dometu samo jedne veze vec dvije, kontole prema Phantomu i video sa Phnatoma.



Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #326
O super o da al volio bih znati je li netko vec to mjenjao i kako mu funkcionira.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk 2

svaka čast :)

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #327
Ja naručio čekam da mi dođe :), ne vidim problem da nebude radilo...

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #328
1. Ne radis klibraciju GPS-a vec kompasa. Moras ju raditi svaki put kada letis na novoj lokaciji, a oni sigurni medu nama to rade svaki put, jer rijec je naime o jako malo posla.


2. Atti mod ti drzi visinu dok poziciju u prostoru ne moze jer ili si tako ti odlucio pa prebacio u taj mod ili nema dovoljno vidljivih GPS satelita pa triangulacijom ne moze izracunati polozaj Phantoma u prostoru.


3. Naza mode ti pruza mogucnost da letis kako zelis jer nemas pomoci svih naprednih autonomnih sustava.


4. Sto znaci veci domet letenja? Veci domet od cega, serijski je stock Phantom sa 2.4 stanicom sposoban letjeti prilicno daleko. Nisi se izjasnio da li to letenje ukljucuje LOS metodu ili FPV? Jer ako letis FPV ne ovisis o dometu samo jedne veze vec dvije, kontole prema Phantomu i video sa Phnatoma.


Radi se o tome da moj Phantom 2 skoro svaki put izgubi signal ako pokusam da letim na nekoj visini preko nekih 20-30 metara. probao sam na par lokacija i uvijek je tu negdje isto.Samo se upale zute i pocne da se vraca na pocetnoj poziciji.






Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #329
Ako ti na 30m izgubi signal imaš neispravnu stanicu ili prijemnik u Phantomu, ili nekakav problem s njihovim antenama.
Moj Vision + kojem stanica radi na 5.8GHz i općenito ima manji domet od ovog na 2.4GHz, bez ikakvog problema odleti 200m u visinu i par stotina metara daleko.