Skip to main content

Topic: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija (Read 138065 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #465
Video je ludilo kako to da mu nije otopilo propere kad je to napravilo goprou i drzacu.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk 2

svaka čast :)



Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #468
Izgleda kao onaj ludjak u GTA V.


Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #469
Ohooo....neku protuavionsku obranu cemo uskoro postavljati xD
Lp,
Alex

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #470
Stavio sam na zena onaj konektor za gopro. Moja zapazanja su slijedeca...


Konektor gotovo da nije htio uci u gopro, morao sam po pola mm ustekavati pa istekavati i tako svaki put sve vise dok se nije malo razradilo. Sve jako pedantno i strpljivo da se na gopro ne potrga konektor. Kada se ustekalo do kraja pri istekavanju je metalni dio konektora ostao u gopro.





No dobro, to sam lagano izvadio i razrezao prste. Sva sreca sve radi i bez toga komada i jos se lakse ustekava. Sama montaza konektora na zen je jednostavna, zamjeni se kabel i plocica sa konektorom se stavi na mjesto i dotegne. Sama plocica na zena je isla opet prilicno tesko zbog dosjeda i trebalo ju je nagurati unutra da sjedne do kraja. No kad se ugurala i dotegnula to je bilo to. Osim tog konektora ne treba nista dodatno kupovati, sve sto je vec na zenu se koristi, i metalna plocica i vijci.







U koristenju ima samo jedna stvar gdje sam primjetio odstupanje od dosadasnjeg rada. Sto se tice signala, slike, smetnji, sve je kao i prije, dakle funkcionira odlicno. Jedino sto sada sa ovim spojem nema slike na FPV sustavu ako se gopro ne pali redosljedom da se prvo upali gopro i snimanje, pa tek onda phantom i sve ostalo. I to je tako nekih 7 od 10 puta, ostalo vrijeme sljaka i neki drugi redosljed, ne znam zasto je to tako.















Kada se sve ovako slozi zen mi je skroz u balansu sa aluminijskim drzacem za gopro jer je metalna plocica koja je bila unutar zena sada sa straznje strane pa balansira fino sa aluminijskim osiguracem za gopro.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #471
DJI support stvarno nekad nema mjeru. Covjeku na rcgroups su odgovorili da mu je camera bracket puknuo od udara izavanog atmosferskim pritiskom.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #472
Vidim slabo se pise ovdje ali ja cu piskarati, mozda nekome info bude koristan.
Smetao mi je video transmiter van Phantoma. Svaki put kad bi ga spremao nakon leta morao bih skidati antenu kako bi model stao u ruksak/kofer koji ima pjenu rezanu po mjeri i nema mjesta okolo za antene koje strse. A i volim clean look pa mi se ova varijanta cinila vrlo dobrom. Pogotovo jer nema modifikacija na samom Phantomu, nema rezanja, busenja niti niceg slicnog.


Znaci immersion vTx je prebacen unutra iza konektora za bateriju, stane bez problema. plasticnom vezicom je ucvrscen da ne plese okolo.







Morao je biti ubacen kratki produzni kabel za antenu (kabel je sa getfpv). Sam konektor ulazi odlicno u postojecu rupu na phantomu.







I na kraju antena se montira na mjesto na nogici i izgleda kao da je tamo stavljena jos u tvornici.













Transmiter se nista vise ne grije jer se nalazi kraj ventilacijskih otvora pa propeleri upuhuju dovoljno zraka.

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #473
jako lijepo slozeno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

 

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #475
Da, tako vele i na rcgroups. Tko zna da li je samo do softvera...

Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #476
Nova, poboljsana verzija Phantoma 2 je dostupna, ajmo tko odmah prodaje ovaj i juri po novi  8)



Odg: DJI Phantom 2 + Zenmuse H3-3D + Gopro3 Black + FPV = dobitna kombinacija

Reply #479
Mrakaca!