Skip to main content

Topic: Free nacrti modela-spojena tema (Read 51023 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Free nacrti modela-spojena tema

Reply #32
super :)


Odg: Free nacrti modela-spojena tema

Reply #34
Mislim da nije ovdje pa evo linka: http://freercplans.com/
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar



MX2 220cm

Reply #37
MX2 220cm
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Free nacrti modela-spojena tema

Reply #38
Ja sam davne 2003 :) kada sam ozbiljno zagrizao za RC dobio poštom isprintane nacrte A0 valjda Eagle 25-H i RCM modela. Evo i slika dolje. Ako je netko zainteresiran dam mu da ih iskopira ili štogod, samo da mi ostane kopija za uspomenu.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

NACRTI

Reply #39
Za to kratko vrijeme na forumu vidio sam da mnogi modelari puno modela izrade sami od deprona .I sam sam jih napravio dosta ali pošto stvarno nema mesta ogromno sam jih podario .
Imam puno nacrta dobrih modela,(klasičnih i depron ) pa sam odlučio podjeliti među vas da i vi probate napraviti nešto od toga .


1. Kolibri (klasik)
2.Kolibri(sal)
3.Kanja
4.Leteče krilo Arrow
5.Leteče krilo Boomer (Gajver mod)
6.Troll(Depron)
7.Cap 10 (Depron)
8.Yak 54 (Depron)
9.Extra 330 D (Depron)
10.Pitts S-2C (Depron)
11.Diablo 3D (Depron)
12.SU-26 MX (Depron)
13.Edge 540(Depron)
14.F-15(Depron)
15.F-18 (Depron)

(Nacrti nisu za prodaju ili preprodaju)

Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: Free nacrti modela-spojena tema

Reply #40
Još par njih...

Eto toliko a nešto i za drugi put...želim vam puno užitka u izradnji!



16.Cap 232(Depron)
17.Citabria (Depron)
18.Katana 3D(Depron)
19.Raven (Depron)
20.Tiburon(Depron)
21.Velox(Depron)
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: Free nacrti modela-spojena tema

Reply #41
Lijep Pozdrav! Ako mi netko moze pronaci neki nacrt za f 27 Strykera.. Radio bih ga od balze raspona krila oko pola metra mozda nesto vise...... Ako moze pomoc,jako sam zahvalan..

Odg: Free nacrti modela-spojena tema

Reply #42
Oprostite sto dizem temu iz prasine,
Zanima me da li netko ima kvalitetan nacrt za soko 522, ostale ex-yu modele sam nasao ali njega nema.
 
unaprijed hvala
 
robert
 
ps. Nadam da moze tu biti plruka

Mig 21 3-d trup

Reply #43

Odg: Free nacrti modela-spojena tema

Reply #44
Nažalost neznam drugačije.postavio sam iznad post sa slikom tj nacrtima trupa aviona Mig 21 bis.izradio sam navedeno nadajuči se da če možda netko bit zainteresiran i napravit pokoji mig sa edf motorom.nacrt se može povečat po želji i izrezat rebra od stirodura pa malo brušenja i evo gotov trup.ravne površine "rep ,krila itd nisam ovdje uključio pošto su to jednostavniji 2d oblici.model je podijeljen na 40 jednakih dijelova.tak da ako odaberete razmak između rebara od npr 50 mm kad ih sve izrežete dobit čete trup dug 200cm.itd.nažalost nisam u 3d skeniranje ukljućio kabinu i vertikalac a sad vidim da bi to bilo bolje i ništa kompliciranije.