Skip to main content

Topic: P-51 Mustang - Skywalker X8 Atom - FunJet - Yak54 - X8 Shark  (Read 37646 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: P-51 mustang 750mm - - - Skywalker X8 Atom 50"

Reply #75
A moze i do 10x6

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: P-51 mustang 750mm - - - Skywalker X8 Atom 50"

Reply #76
 ??? ??? ???  nino ovo su mi malo zastrašujuči podaci  :D  390W ? Čini mi se da je to Sunny Sky 2212 onaj crni (Original?) jer prema karakteristikama što su navedeni uz moj motor 183W (I const=14,5A) moj je kao neka kopija mozda ?!

Hvala ti puno na ovim podacima iz tablice, dođe mi da kupim originalni Sunny Sky pa nešto bolje i veće napravim

Uz moj motor prema tablici staviti ću do 10x4,5 propeler, s kojim imam i ovako previše snage i potiska za taj model...
Sky-Walker neće biti baš vratolomac akrobatsko krilo ili Sky-Runner  :D  više za mirnu sliku i snimanje (možda) iako će se svašta na njemu isprobati.

Ovo za fleksibilnost i preporuke svakako uvažavam, biti će na nekom jednostavnijem vjerojatno zagiju za neko rejsanje i vratolomije  ;)

Hvala i PS. ne pametujes puno hehe! dobro sve dođe!
LP


Odg: P-51 mustang 750mm - - - Skywalker X8 Atom 50"

Reply #77
Pardon ovo je u tebe original sunnysky ali serije A ja san gleda seriju X kolega Duje mi je preporučija x sunnyskay i nije falija motori su se pokazali odličnima.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: P-51 mustang 750mm - - - Skywalker X8 Atom 50"

Reply #78
A Vidiš nisam ni obraćao pažnju na taj x pokraj oznake motora ,sad i ja vidim da je slovo A eto malo više znam, (znao sam sta znaci 2212  -R i h)
mozda sam te zbunio samo su X serija dosta skuplji -kvalitetniji
al potisak je potisak samo uz sto manje ampera....

Odg: P-51 mustang 750mm - - - Skywalker X8 Atom 50"

Reply #79
MAIDEN USPJEŠAN , video navecer!

Kolega Zlatcom mi je ustupio svoj zagi za prva 3 leta da razbijem tremu i osjetim expo, sve uspješno iz prve!

Prvi let od X8 Atoma je također iz prve uspješno prošao, CG sa 15% mu je bio malo teže za dizati ali nakon maidena sa CG na 18% još bolje (nije bio spremljen video nakon snimanja ) sletanja su poslije bila idealna

Letilo se kasnije sa CG- 20% jos 2 puta, ukupno oko 8-9 uzlijetanja- i slijetanja. svaki puta sve bolje  ;)

Odg: P-51 mustang 750mm - - - Skywalker X8 Atom 50"

Reply #80
Bravo majstore!!!

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu


Odg: P-51 mustang 750mm - - - Skywalker X8 Atom 50"

Reply #82
MFlyos stvarno dobro odrađen posa. Skidam kapu.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: P-51 mustang 750mm - - - Skywalker X8 Atom 50"

Reply #83
Hvala Nino na lijepim postovima  ;)  moglo bi  toga biti još puuunoo

LP, Marko

Odg: P-51 mustang 750mm - - - Skywalker X8 Atom 50"

Reply #84
Ispitivanje karakteristika Atoma pokazalo je po meni prošlo dosta zadovoljavajuće, ne mijenja smjer prilikom promijene gasa, okretnost dobra, nije pretjerana... glajda ima brzinu0:32 - Nisko prelijetanje uključen motor

[/size]0:45 - Vertikalno gore
1:00 - Vertikalno dolje max. brzina
1:12 - Nisko prelijetanje isključen motor
1:20 - Free style malo akrobacije
2:15 - Rastjerivanje publike
2:30 - Malo visine
2:55 - Gašenje motora i glajdanje do kraja videa
                                                        http://www.youtube.com/watch?v=-B1qwHsJevA


Odg: P-51 mustang 750mm - - - Skywalker X8 Atom 50"

Reply #86
Lijep model i lijepo leti, BRAVO!
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: P-51 mustang 750mm - - - Skywalker X8 Atom 50"

Reply #87
Odličan  :)

Odg: P-51 mustang 750mm - - - Skywalker X8 Atom 50"

Reply #88
Bravo!!!!!

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: P-51 mustang 750mm - - - Skywalker X8 Atom 50"

Reply #89
Dobra ste podrška! Cijenim!  ;) 

Planiram FPV na njega, ali prvo moram pregledati sve konektore jer gubim sliku dok sve pomičem...
Pitanje !
 Jel može mobius kamera u isto vrijeme snimati i odašiljati signal kroz onaj svoj mini usb na FPV transmitter ?? Nisam probao još, a nisam doma...