Skip to main content

Topic: snimanje reklame (Read 3458 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

snimanje reklame

Pozdrav svima,


na ovaj forum obraćam se pitanjom, ali ima neko od vas scale heli, koji izgleda otprilike ovako:





ili







Snima se reklama, u kojoj bi u jednoj sceni ovakav heli prošo iznad automobila u pokretu. Bez posebnih akrobacija, samo pravac. Snima se 6. svibnja, lokacija je blizu Kopra, na nenaseljenom području, heli neće letjeti iznad ljudi. Naravno, naša produkcijska će platiti sve troškove rada pilota, prijevoza i ostalo. Molim vas za brz odgovor, jer smo u žurbi. Može i na moj telefon: +386 40 345 035.
Hvala!
Matevz


Odg: snimanje reklame

Reply #1
Pitaj todorića njemu sada svaka para dobro dođe, a ima neki helić 8)


PS. sarkazam..


Pravila foruma nalažu malo pristojnosti tko si što si a ne prvi post i odma nešto traži se...

Odg: snimanje reklame

Reply #2
Ispričavam se, znam da nije to baš neki način, ali u žurbi smo i jako je teško naći takav scale heli. Tražili smo heli i pilota već kot slovenačkih i austrijskih modelara, a do sada bez uspjeha.


Nisam modelar, iako suosjećam s vama :) bio sam član Kluba mladih tehnikov iz Kopra. Sada radim kao asistent za produkcijsku kuću Bas production iz Ljubljane. Naš showreel možete vidjeti na: www.basproduction.com. Trenutno snimamo reklamu za poznato automobilistićku firmu.

Odg: snimanje reklame

Reply #3
Pitaj Rainera iz Mikada, za njega znam da ima scale helice.
Tu kod nas ili Slo tesko.

https://www.facebook.com/rainer.vetter.5
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24