Skip to main content

Topic: VELIKI AVIONI (Read 268277 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

 

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #887
R.I.P.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: VELIKI AVIONI

Reply #889
Večeras (utorak, 20.11.2018.) u 21:00 na HTV1 je drugi dio priče o Concordeu (Concorde, The Supersonic Race 2/2).

Pa ak nekog zanima :)


Odg: VELIKI AVIONI

Reply #891
@ Diogen


Hvala. Eto, ta ptica mi je nekako prošla ispod radara.... :)


Odg: VELIKI AVIONI

Reply #893

Je. Baš sam jučer taj snimak vidio na Fb. Jedan član je objavio u grupi Hrvatski zrakoplovni forum...
Ovak nekaj stvrano treba zaboravit.
Dobro su prošli, obadvojica, pogotovo ovaj kaj nije bil zakopčan!  :)


tnx Mes


Odg: VELIKI AVIONI

Reply #895
Postoji čak i internet stranica o ovom palom P-51D Mustangu ''Pecos Bill'' i organizaciji ''Freedom Flyers''
gdje se može vidjeti i čuti čime su se bavili


https://www.p51pecosbill.org/

Odg: VELIKI AVIONI

Reply #896
Što ti je sudbina !....cijeli rat je prošao i onda... :( Pogledao sam video ,''momci'' su posvećeni ...svaka čast...Hvala Pero  8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: VELIKI AVIONI

Reply #898
E kad vidiš ovakve komedijaše, ''stručnjake'',  iz Živog zida gdje krenu na televiziji objašnjavat razlike između
kako oni kažu standardnog američkog F-16 i izraelskog F-16 Barak i počneš slušat kaj ovaj ''stručnjak'' mlati
onda ti odma dođe zlo, zapitaš se po n-ti put pa gdje ja to živim ... Ne znam uopće kak bi prokomentirao ovo
njegovo istupanje pred kamerama.
Mislim da bi taj morao nositi stalno neku biljku u tegli uz sebe da nadoknadi bar
malo kisika kojeg potroši uzalud dok hoda uokolo po bijelom svijetu !! Katastrofa !


Pa daj molim Vas pogledajte na ovom snimku od 10:50 na dalje, kaj ovaj ''stručnjak'' brljezga. :-[

http://www.youtube.com/watch?v=cYZa6mlSBQA&feature=youtu.be&t=630


Odg: VELIKI AVIONI

Reply #899
Živio Pero , ne može se ovo komentirat....pretužno , zabrinjava i prebolno je....Sada možemo zamisliti koliko stručnog neznanja ima u vodećim strankama ,pa  onda ne čudi što prefrigani   ''gospodari rata'' koriste priliku za enormne profite.
Najviše me brine da će mo,na duži perod, ostati bez borbenih aviona.Žao mi je što je većina birača uvjerena da nam zrakoplovstvo ne treba (kao...tko će nas napasti ? etc) .Ako itko na kugli zemaljskoj treba solidne vojne sile,to su zemlje na Balkanu....jer samo vojna ravnoteža garantira kakav takav mir.
 
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes