Skip to main content

Poll

ANKETA:Zainteresiranost za Zagi miting u ZG-u.

  • Da
    16 (45.7%)
  • Ne
    15 (42.9%)
  • Ne volim,ne letim Zagi krila
    4 (11.4%)

Total Members Voted: 31

Voting closed: May 09, 2016, 06:36:29 pm

Topic: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting (Read 35794 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Dali ima zainteresiranih da se napravi Zagi miting,ovo vrijedi za sve a naročito za ljude iz Zagreba,naravno i ostali su pozvani da daju svoj glas ako žele doći na Zagi miting iz cijele Hrvatske u Zagreb.Ako se lijepo i kulturno složimo oko toga , bilo bi super za druženje i letenje.

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #1
Od toliko ljudi na forumu i od toliko Zagi-a ,samo par je zainteresirano za okupljanje.A što reči na to,uglavnom nije dobro.Ništa, uživajte u svom samostalnom letu bez druženja 8) .

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #2
Ma nemoj biti toliko skeptičan, Vani je fuj vrijeme i gdje god se okreneš je kiša i blato pa razumno da se neda nikom van. Pričekaj malo toplije vrijeme i bez kiše pa da vidiš zainteresiranih. Zamisli da ti model padne negdje u blato do koljena i onako zaore do pola, pa ti trebaju ribiče čižme da odeš po njega  :D
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #3
Anketa je u redu ali izgleda da sam ja krivo formulirao ili ljudi nisu shvatili  anketno pitanje ,a to je da se  samo statistika trebala napraviti. I onda ako se skupi dovoljno glasova tj. ljudi koji žele takav miting da ga se  onda i napravi.Naravno taj miting bi trebao biti po toplijem i sunčanijem vremenu.Hvala "gogy" na komentu ;) :)


Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #5
Cemu anketa?? Tako nikad rezultata!

Ako zelis organizirati nesto moras biti hrabar...organiziraj dobar meet sa zabavnim sadrzajem i ljudi ce ti doc...ovako ne postizes nista, sto se vidi po rezultatima ankete.

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #6
Cemu anketa?? Tako nikad rezultata!

Ako zelis organizirati nesto moras biti hrabar...organiziraj dobar meet sa zabavnim sadrzajem i ljudi ce ti doc...ovako ne postizes nista, sto se vidi po rezultatima ankete.
Pola si u pravu, ali bar da kroz anketu saznam dali se isplati,da vidim koliko je zainteresiranih.A po ovome sada,mislim da se neisplati ,od toliko Zagi-jaša samo ih je nekoliko zainteresirano ,bar za sada.Ostaviti ću anketu otvorenu pa možda i uspijemo zajedno nešto organizirati. :)

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #7
Pola sam u pravu? U čemu nisam u pravu daj mi reci jer vidim svi gore od želje za tvojim Zagi meetom!

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #8
Pola sam u pravu? U čemu nisam u pravu daj mi reci jer vidim svi gore od želje za tvojim Zagi meetom!
Pa to da bude dobar sadržaj  i da budem hrabar, ali neslažem sa time da anketa nije potrebna.Po meni je potrebna samo da se vidi kolika je zainteresiranost i dali se isplati realizirati taj miting.

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #9
Znači ne isplati se i nitko nije zainteresiran (vidim po anketi jel).

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #10
Pa vidiš po anketi,mislio sam da će zainteresiranost biti veća.Ali što je tu je.Nikog nisam oštetio time što sam postavio anketu zainteresiranosti.Neka ostane neko vrijeme ta anketa,možda se i uspijemo dogovoriti za taj miting koji nije moj nego zajednički. :)

Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #11
kaj bi bilo da je kiwi miting? Morti bi se naslo zaintereseranih?



Odg: ANKETA:Zainteresirani za ZAGI miting

Reply #14
Nemam Zagija ali bi došao vidjeti pile u zraku i kolege s foruma uživo. Možda Flyfreak meeting s više kategorija strojeva?
Multirotor FTW!