Skip to main content

Topic: Postajte fotografije svog MINIJA!!! (Read 80954 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #285
2305S 2600kv su moji ... ali cini se da su isto problematicni. Naime vec dva puta mi se samo poceo flipat i rolat sam od sebe... nasao sam ekipu na netu s istim problemom i svi imaju racerstar motore. Naime problem su mu losi lezajevi i onda to nesto zariba, pa fc prolupa. Ja sam sad promjenio sve lezajeve sa nekim super duper ultra sto su preporucili pa cemo vidjet. Danas sam oko 6 7 na letalištu pa cemo vidjet oce letit il ce se razletit. :)
Sveusvemu, narucio sam si amax inno motore. Neki švabski, dosta ih hvale ( http://www.miniquadtestbench.com/amaxinno-2305-2550kv.html )
MrRockweel ih vozi :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #286
gdje si lezajeve narucio, das link ako imas?
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)


Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #288
e super, tnx!
Takodjer sam nasao na RCgroups da je neki lik napisao da je on zalijepio lager (stock lager) za kuciste i da je to rijesilo drmuckanje
jesi ti provjerio svoje kad si skidao da li je bas lager otisao ili je luft izmedju lagera i kucista :)
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #289
Nisam, imao sam deset tih lezajeva pa sam ih sve odma zamjenio (cak i na rezervnom potpuno novom motoru) i stavio sam onu plavu tekucinu za lockanje sarafa da bude tjesnije :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #290
eeeeee mudro, dobra ideja :)
narucio pa cemo da vidimo ;)


Sretno danas, ja slazem opet pa se necu pridruzit (novi FC stigao Matek F4AIO)
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #291
E pa morao sam i ja to probati, kupio tu sa foruma. Ma super je to za zezanciju jedino je vrijeme leta kratko. Morat ću nabaviti još baterija.

https://www.youtube.com/watch?v=vA_4WioY1zs

Poslano sa mog HiBook pro koristeći Tapatalk

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #292
Jos jedan moj mikro whoop sklepan nekidan:

- board: BHWOOP B03 PRO (s eBaya - verzija bez konektora za kameru, ali s konektorom za flashanje)
- firmware: SilverWare 7mm BWHOOP (stock PIDs)
- frame: Eachine E010S
- motori: Boldclash 18000kv 6mm (brushed)
- kamera: Boldclash F02
- propeleri: Furibee F36
- canopy: Kingkong Tiny7

Tezina bez baterije 21.07g

Na 260mAh 30C bateriji leti oko 3:20 agresivne voznje, a sporije i preko 4:00! Brzina je urnebesna u zatvorenom. Vani jos nisam probao. U acro modu je super stabilan!
Jos je brzi i oko 40-50 sekundi duzi let s 3-bladed Kingkong propelerima, ali ne mogu podesiti PIDove kako spada (jer ne znam jos uvijek to odraditi posteno, na zalost) pa previse vibrira tako da sam stavio klasicne "whoopovske" 4-bladed za koje su silverware 7mm stock PIDovi sasvim OK.

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #293
The winter is coming  ;D
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #294
3:20 agresivne voznje?!?

Samo cu lagano reci - ne vjerujem :D

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #295
OK- da pojasnim - radi se o, za moje acro pocetnicke pojmove  ::) , agresivnoj voznji unutra tj. kroz kucu - dakle, nema flipova ni makinacija (to ionako jos ne znam ni vani izvesti, a kamoli unutra  ::) ) niti vjetra da dodatno trosi, ali uz throttle na 80% i extra brza kocenja uz horizontalne okrete (to, zacudo, mogu!  :) ) - za moj nivo znanja to je agresivno jer prilicno opterecuje motore i stalno "cijedi" bateriju zbog naglih promjena brzina (vidim da napon zesce oscilira na telemetriji). Takodjer, 3:20 je na novoj bateriji (4-5 voznji) - na starijima (s preko 10 voznji) izvuce se tek 3:00 min. Ali ako lagano kruzim kroz hodnike i sobe, cak i s tim istrosenim baterijama ide do 4:00! Cini mi se da kamera koju imam na tom quadu ne trosi puno struje pa se nekako rasporedi...

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #296
Pošteno! :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #297
Sve isto ali malo prepakirano jer sam standarne 30mm distancere zamijenio sa 20mm i dvije matice :)


takodjer digao samna FC BF 3.2 RC5, pogasio sve filtere (Notch 1,2 i D Term), stavio na PT1, upalio dinamic filter


i meni je to sve isto, djabe sam krecio ;)


Takodjer nalemio sam ne jedan, ne 4, vec 5 470uF 35V kondica an njega (na ESCove i bateriju) i u vidi razliku jer mi vise ne twicha cudno i slika ima puno manje suma, skoro nista
E da stavio sam na reglere DSHOT commands FW tako da imam turtle mode ili kako li se vec zove, regleri sviraju kao zvucnik i tak, slatko :D


 
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #298
mali i veliki :)


nije zlato sve sto sja ima nesto i u karbonu


Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #299
Jos jedan moj upravo buildani mikro:

- BWHOOP B03 PRO ploca
- silverware FW (moja custom verzija s dual telemetrijom i PIDovima na ekranu Devo TX-a)
- Boldclash 6mm 18000kv motori
- AIO kamera FX798T (bez plasticnog okvira i s antenom od 2 zice (genijalna ideja preuzeta odavde: https://community.micro-motor-warehouse.com/t/really-lightweight-dipole-ultralight-antenna/3857)
- E010s okvir s odrezanim "ducts" (ne znam domaci naziv  ::) ) i fiksiran sa zastitnim CF okvirom za E010s (tzv "stiffener")
- Eachine E010 i Furibee F36 propeleri
- Ukupna tezina bez baterije: 19g

Vjerojatno primjecujete nesto cudno.... Da! Propeleri su miksani - na dva suprotna motora imam propelere s 4 krilca, a na druga dva s 2 krilca! He he... Danas mi se bas eksperimentiralo...  ;)
A mozda se pitate kako to leti... E pa leti ODLICNO! Nekih 20-tak/30-tak sekundi duze nego sa sva cetiri ista 4-bladed propelera (ipak nesto manje nego sa sva cetiri 2-bladed propelera), ali je svejedno super stabilan i nema ama bas nikakvih problema (cak ni prop washa kod brzih spustanja sto zna patiti whoop s 4-bladed propelerima)+ motori se uopce ne griju vise nego inace (i podjednako su topli/hladni - ne smeta sto imaju drugacije propelere) + brzina je NEVJEROJATNA! To nije za unutra! Dvoriste mi je duzine 15-tak metara i tek sto krenem, nisam jos ni na pola gasa, a vec sam na kraju! Nevjerojatno! Probao s 50% gasa drzati ga u mjestu, ali to je nemoguce - u sekundi ode do krova!
Imam jedan s istim motorima i bez modifikacije okvira i bez kamere i jos laksi  - i brz je, ali ni priblizno toliko koliko ovaj sa svom tezinom gore! Kad se maknu zastite za propelere stvarno se drasticno dobije na brzini...

Moram jos vidjeti kako se bori s vjetrom...