Skip to main content

Topic: Shopping lista (Read 11567 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Shopping lista

Reply #45
racerstar 30A V1 ili V2
Ako su V2 da li su DSHOT enabled ti je bitno (ima kondenzatorcic jedan koji treba maknut ako nije da bi bili DSHOT compatible)
U BF konfiguratoru samo promjenis protokol na DSHOT (plus je sto nema kalibracije jer je digitalni protokol te s time nema ni smetnji iako ih ja ne vidim ni na Multishotu ali tako kazu)
Nisu ti to komade, samo se tako zove ;)


Fleshas novi FW preko Blheli suitea i onda ti regleri mogu sluziti umjesto beepera, sto je meni full kul jer mi ga se nikad ne da zalemit, ntii imam kuda s njim  ;D
Takodjer ima anti-turtle mod, sto znaci ako zavrsis na ledjima u padu, okljucis taj mod i on okrene rotaciju motora tako da ga mozes okrenuti natrag na noge  ;D
kaze covjek da mozes i naopako letit  8)



Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: Shopping lista

Reply #46
V1 Lite

Odg: Shopping lista

Reply #47
on ide samo na DSHOT300, a kazu da je bolje ostati na Multishotu nego ici na sporiji protokol :-/


ali ako ces htjeti probati te nove funkcije, eto znas kako ;)
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: Shopping lista

Reply #48
Ma ne pada mi na pamet .. bitno mi da leti :) A leti.

Odg: Shopping lista

Reply #49
Ima tko prijedlog za neki dobar AIO FC sa PDBom? Uzeo sam si matek odvojeno, ali sam uzeo lowrider frame pa mi ne stane sve. Razmisljam bas Matekov AIO, ali mozda ima neki bolji prijedlog?

Odg: Shopping lista

Reply #50
Ima tko prijedlog za neki dobar AIO FC sa PDBom? Uzeo sam si matek odvojeno, ali sam uzeo lowrider frame pa mi ne stane sve. Razmisljam bas Matekov AIO, ali mozda ima neki bolji prijedlog?
Ja imam matek AIO i super je, jedina zamjerka je sto je CPU load velik na loopovima preko 8/8. Ako zelis puni potencijal moras sve iskljucit i overclockat CPU a i tu si onda na skoro 50% cpu loada. Mozda je to jednostavno max F4 procesora, ali mislim kome treba vise, ali ako moze zasto ne :) sto se tice vibracija, sa matek softmountom nema nikakvih problema, leti ko ptica

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)