Skip to main content

Topic: Kako početi sa helićima (Read 76315 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kako početi sa helićima

Reply #60
Smatram da nekoga ako nema iskustva, a želi zabavu, 250 je živčana stvar.
Složio sam FBL verziju nakon dugo muke i puno stabilnije od flybara doduše.

Odg: Kako početi sa helićima

Reply #61
vecer ja sam pocetnik pa evo kupio bi mali heli znaci za nekih 300 kn znaci 3 ili 3,5 kanala pa eto ako moze kakva pomoć dali su dobri i kako je upravljati s istim
hvala ??? ;) ;) ;) ;) ;)

Odg: Kako početi sa helićima

Reply #62
vecer ja sam pocetnik pa evo kupio bi mali heli znaci za nekih 300 kn znaci 3 ili 3,5 kanala pa eto ako moze kakva pomoć dali su dobri i kako je upravljati s istim
hvala ??? ;) ;) ;) ;) ;)
kupi v911 i kloni se otih igracki ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Kako početi sa helićima

Reply #63
a jbg problem je sta sam ga vec kupio treba mi stici u ponedjeljak znaci taj heli nevalja apsulutno nista  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Odg: Kako početi sa helićima

Reply #64
a jbg problem je sta sam ga vec kupio treba mi stici u ponedjeljak znaci taj heli nevalja apsulutno nista  ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
nisam te razumio,ako si kupio v911 definitivno nisu pogrijesio a ako si kupio jedan od ovih 3 ili 3,5ch tja ... kako kome,meni su dosadni i nikad ih nisam volio,imao sam v911 jedno vrijeme i mogu samo rec da je heli zakon
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Kako početi sa helićima

Reply #65
vec sam kupio taj od 3 ch znaci moze se upravljati s njim :-X

Odg: Kako početi sa helićima

Reply #66
moze al ti bude uskoro dojadio
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Kako početi sa helićima

Reply #67
sumnjam    :-\

Odg: Kako početi sa helićima

Reply #68
Imam avatar z008 i nakon 2 tjedna mi se pokvario tail rotor. Ovako inace vrlo stabilan,brz,lako se upravlja. Stvarno za pocetnike.


Odg: Kako početi sa helićima

Reply #70
Jel neko ovde uspesno bindao V911 heli sa Flysky fs-i6 ovde na forumu? Znam da se moze bindati sa Flsysky fs-t6. Ima na netu video. Imam Coaxial heli na 40mhz, pa bih presao na nesto slozenije a za te pare bih uzeo V911 bez transmitera ali u paketu za vise baterija i delova.


Pozz

Odg: Kako početi sa helićima

Reply #71
Samo pomalo