Skip to main content

Topic: Valja li eloksirana(aluminijska) sipka za zagi remenjacu!!! (Read 38630 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.




Odg: Valja li eloksirana(aluminijska) sipka za zagi remenjacu!!!

Reply #34
Zato sam ti napisao u jednom postu da bateriju montiraj zadnju jer kada cijeli setup staviš na krilo ,staviš remenjaču,traku i vinglete tu isto dobivaš na promjeni težišta zato se to onda korigira pomicanjem baterije naprijed - nazad.I kada konačno napraviš taj CG onda kada ideš prvi let napraviti možeš sa trimer gumbičima na stanici još iskorigirati  balans.Meni još nije uspjelo da savršeno pogodim CG ,uvjiek  mi je model išao malo dolje ili gore,a neki dečki su ga odmah pogodili i nije bilo potrebno trimati tj. uštimavati model da leti ravno




Odg: Valja li eloksirana(aluminijska) sipka za zagi remenjacu!!!

Reply #38






hebergement d image


Evo jedna od smreke za tebe
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form


Odg: Valja li eloksirana(aluminijska) sipka za zagi remenjacu!!!

Reply #40
Pitao bi ove koji ti savjetuju da izbjegnes ramenjacu koliko su njihovi prvi Zagiji trajali i da li su imali ramenjacu...

Evo ja ću ti reći.
Moj prvi zagi je trajao 88 dana i nije imao ramenjaču.
Za tih 88 dana je potrošio preko 100 baterija, potrgao 3 serva i pao jako puno puta.
U početku sam smatrao sljetanje uspješnim kad se zagi nebi odbio od zemlje.
Preživio je i jedan sudar s rasvjetnim stupom.

Ovako je izgledao prvi dan.
[attachimg=1]

Ovako trideseti dan.
[attachimg=2]

A ovako zadnji dan.
[attachimg=3]



 

Odg: Valja li eloksirana(aluminijska) sipka za zagi remenjacu!!!

Reply #43
 :D
Nemaš ti mira a?
Lipo san ti reka da mene čekaš,ionako ti nije setup doša,čemu priša buble?
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Valja li eloksirana(aluminijska) sipka za zagi remenjacu!!!

Reply #44
Kad staviš traku i/ili letvicu neće se više micat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki