Skip to main content

Topic: Telemetrija: sa power modula preko APM 2.8 i Frsky XSR na Taranis X9D plus (Read 4583 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Telemetrija: sa power modula preko APM 2.8 i Frsky XSR na Taranis X9D plus

Imam ovaj HW iz naslova, i zanima me je li to dovoljno da bih na Taranisu mogao vidjeti struju, napon i preostali kapacitet baterije na letjelici.Ako je dovoljno - kako spojiti FrSky XSR prijemnik i APM 2.8 flight controller?Ako nije - šta mi još treba?

Power module je ovakav: https://www.aliexpress.com/item/32397505918.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.36d54c4dT09DHv


Odg: Telemetrija: sa power modula preko APM 2.8 i Frsky XSR na Taranis X9D plus

Reply #2
Nemire se bas tako lako trebaš kabel s  linka ili uzmi neki senzor koji je na sbus-u .

Odg: Telemetrija: sa power modula preko APM 2.8 i Frsky XSR na Taranis X9D plus

Reply #3
Nemire se bas tako lako trebaš kabel s  linka ili uzmi neki senzor koji je na sbus-u .
Kabel s kojeg linka? Kabel s ovog linka koji sam dao u prvom mailu imam, samo ne znam kako informaciju koju s tog kabela dobije APM proslijediti na RX
APM 2.8 ne podržava SBUS.FC i RX su mi povezani PPM-om.
Možda si mislio na S.port?Ako uzmem senzor za S.Port, onda imam 2 senzora za mjerenje napona/struje, jedan preko kojeg FC sazna kad otići u failsafe, a drugi koji šalje info na TX.Zar je moguće da se ta informacija, koju ovaj prvi šalje u FC ne može nekako izvući i proslijediti na RX, pa na TX?