Skip to main content

Topic: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu (Read 115977 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #15
Zaboravio sam spomenuti Indy-a i Light-a od njih sam kupio dobre stvari po povoljnim cijenama.
 
Devastatora sam prvog spomenuo jer s njim naj više trgujem tipa proda on meni paj a njemu nazad pa opet on meni nazad i tak par puta u krug, pa razne trampe po sistemu prije opisane prodaje, kod njega imam osiguran čak i parking ispred zgrade i garaže
 
fino natpis Žac, Hsaraga, mariom, Devastator... itd   ;D
 
 
Diogena sam znao dosta puta zadaviti sa raznim pitanjima i nije mu bilo teško odgovoriti
 
ove sve gore kaj sam pobrojao njih davim skoro svakodnevno, istina i bog da sam mušićav i picajzla ali već su se naučili.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #16
ajde kad nece nitko budem ja pohvalio kolegu koji nas je obasipao vrunskim savjetima

koji cruzer odabrati za krstarenje,

kako složiti satelitsku i koju odabrati za dowlnik,

kako zavezati camac da ga voda ne odnese....

kako namjestiti da najbolje pašu FPV naocale....

itd.....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #17
kolega marijom koji mi je izasao par puta u susrete, kupnjom robe van Hrvatske(preko neta)

srecom za njega pa sam vrlo brzo otvorio racun i paypal jer bi ga i dalje gnjavio.

Jos jednom hvala marijom
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #18
kolega marijom koji mi je izasao par puta u susrete, kupnjom robe van Hrvatske(preko neta)

srecom za njega pa sam vrlo brzo otvorio racun i paypal jer bi ga i dalje gnjavio.

Jos jednom hvala marijom

slabo ti meni letiš otkad si sam pocel nabavljati djelove....
di su slike ? ni tebe ni lea ni štefe sa necim konkretnim
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #19
ma patnja radi se malo guzva a i vrijeme lose ali sad ce sezona, cekaju se slobodni dani

U izradi je jedan model dvomotorac, jos ostaje krilo zavrisit i 2 motora ubacit ostala elktronika vec ubacena. taj model bi koristio za snimanje posto sam kupio sony webbie kameru, a tu je i cessna 182 nitro 7,5ccm, te neki dan stiglo od pinkija jedan model kremenko samo moram elektroniku ubacit. Easy glidera smo stukli kolega i ja otisao prijemnik tako da sam bio i bez prijemnika - sad sam kupio Spektrum AR6250 DSM2 6-Channel Carbon Fuse

Ima jos nekih projekata, a biti ce letenja samo da je vremena jer radim subotom i nedjeljom (zivim u stanu, a majstorisem na terasi zgrade  evo danas slobodan ono kisa ne mozes nist ni radit, a kamo li letiti, kiša mi pomutila planove)

Što se tiče lea i štefe bit će iznenađenja kad malo zatopli i grane sunce 2 pipera >= 2,5m raspon,  s motorima >=50ccm ima da se vinu iznad SB-a
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #20
Ja bih pohvalio Davorvž,Davor, Devastator,Zac1970,toto ( ako sam nekog zaboravio nek se ne srdi )... s njima sam poslovao a da se ostali ne uvrijede koji su mi davali dobre savjete takodjer i oni Marijom,Diogen..da sad ne nabrajam....
...što si brži to si manji...

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #21
Pohvala Marijom,Grunf,Neo1234.....Hvala jos jednom na dilovima   :)


Djadjo

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #22
prst gore za voteca, prekjucer smo trgovali, roba tocno kako je opisano, a cijena postena. :)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #23
eto ja sam potpuno zadovoljan sa škunexom i grunfom, pogotovo na besplatnim savjetima :)
primjer mladim modelarima može biti maki123  koji je školarac i od đeparca je skupljao za auto :) 
dobri kupci su i kano, rclija i gjuki,
a najbolji je gyro, čovjek mi dođe u garažu i prvo baci novce na stol a tek onda bira robu :D

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #24
Tomislav_ZG....i Hvala za adrese..uspio sam ih nać od prve :) :) :)




Djadjo

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #25
ovu temu zaboravih.

u medjuvremenu opet trgovao s gigom i sve 5. giga je moj glavni diler ;)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #26
Evo ja bi pohvalio Raoula... decko je super trgovac... pljacka di stigne i nist ne radi  ;D :D

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #27
ma svi ste mi dobri trgovci i nemam prigovora ni posebne pohvale niti za koga ( jos nisam stigao trgovati), a u zapresickom shoopu - ugodno i ljubazno posluzen potrebnim djelovima. :-*

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #28
Pohvala Davorvž  :) :) super i hvala puno za elisu  !!!!!!



Djadjo

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #29
ja cu pohvalit Joffu,Luku Krušeca,Karla iz koprivnice neznam dal je on ovdje,Duju iz Splita,Ruklu,Zigu,Misu227..na starom ff mi je netko prodao helic sabre isto je stvarno bilo sve super samo se ne mogu sjetiti imena..Štefo je bio tako tako..e sto je i najvaznije pohvalio bi i Eewan-a koji mi uvijek da puno savjeta za sve sto neznam i sto mi je izasao u susret za narucivanje preko neta  :)