Skip to main content

Topic: HK Extra 330L 2235mm  (Read 39689 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #30
Pa zasto si to preuzeo uopce jooooj :/


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nisam bio doma, mama je preuzela i tako dalje... A gle poslat će oni taj avion, ako treba tužit ću HK za prijevaru ipak je trgovina iz nizozemske samo neka niš ne naprave.....
U paypal ću napisat "Fraud" mamu im njihovu... prijelaze granice dobrog ukusa...

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #31
Ne mogu vjerovat da ti se ovo desava...uzasno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #32
mozda je ovo odlicna situacija za isprobati kako rade "institucije pravne drzave" u EU

 http://ecc-croatia.hr/

javi kako je proslo ak se odlucis za ovu varijantu

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #33
thnx novi zagi nadam se da neću morat do te mjere ići :)


Nego ajde barem da napišem nešta o onome što mi je stiglo,
Dakle radi se o 52cc motoru Turnigy. Cijena mu je 182$ s time da ga je netko kupio preko mojeg buddy coda i sada ispada da košta 150$ preračunato u HRK malo manje od 900Kn. Očekivana kvaliteta je malo ispod razine koje sam zamišljao ali kinez nema se tu što puno pisat.
Sama finalna obrada je KATASTROFA, CNC Mill je radio na turbo brzini izgleda.. Sa vanjske strane nema završnog prolaza tako da se vidi glodalo kako je skidalo itd.  Sam cilindar je djelomično ok mada isto ima komada koje rukom možeš otkinut jer kako je odliven nikom nije palo na pamet da skine koji višak. E sad zanimljivo je da HK piše da je motor testiran, e lažu ko niko!!! Motor je sastavljen a da nema grama ulja stavljenog u sebe nije podmazan klip radilica i sve, mehanički gledano čista 0 kod sastavljanja motora. Sigurno štede na ulju! Ne znam kako im je samo klip sa karikama ušao u cilindar bez ulja...
Svijećica je neka tamo xy meni nepoznata, sigurno neću nju stavit. CDI e sad to se nisam susretao takvim načinom paljenja pa će biti zanimljivo. Auspuh je isto sav neki popigan deformiran ali djeluje ok vidit ćemo poslje kad se motor sastavi. Karburator djeluje OK... 

Slike motora:

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #34
Kak nisi nikad cuo za Torch :D


Sent from my iPhone using Tapatalk


Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #36
Ne stvarno nije zajebancija Torch je ok :)


Sent from my iPhone using Tapatalk


Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #38
Samo polako, drž' se i budi uporan. Mi smo Balkanci pa ne bu nas nitko zajebaval!! :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #39
Dobio odgovor od GLS nigdjezemska. HK j... ću vam svee po spisku...

Good afternoon,

We have checked our systeem but we have no parcels under the numbers: 47150013633908 & 47150013633892 
We recommend you to contact the sender for further information.

Met vriendelijke groet, Kind regards,

General Logistics Systems B.V.
Depot Sliedrecht
T: 0184-435060
F: 0184-435065
www.gls-netherlands.com

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #40
da li se zna na kraju gdje je avijun?
Ako sam dobro sve pročital nije ni poslan a bio je u narudžbi s motorom.

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #41
da li se zna na kraju gdje je avijun?
Ako sam dobro sve pročital nije ni poslan a bio je u narudžbi s motorom.

lp
Upravo tako prvo je napisano da je poslano, pa je dugo bilo u sistemu od GLS-a kao da čeka na urkcaj ili kaj ja znam. I onda od jednom dobivam novi tracking i paket kreće i reko super. I dođem doma čeka me samo motor  ??? a avion od 2m je ko zna gdje. Raspravljam dalje sa HK, dali su mi 3 trackinga toga 2 nisu u funkciji. A jedan je samo dostavljen. Više ni sam ne znam što je i gdje je... totalno sam zbunjen, napravio sam RMA form na HK, a pred kraj tjedna ide paypal dispute...

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #42
Meni se cini da tu extru uopce nemaju u EU skladistu, pa odugovlace dok ne stigne iz kine!

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #43
Koji užas, odlučiš se napokon spizdit tolke pare i uzet mrcinu i onda te ovako izjebu kao kretena...

E pa po glavi bi im skakao dok mi ne riješe to sve, majkemi...

Odg: HK Extra 330L 2235mm

Reply #44
čitam i ne vjerujem  :(

a onaj od 1.85m stigao uredno kroz par dana.
samo da nije problem dimenzija možda? da im ne žele zaprimiti takav veliki paket, pa da ti na kraju vele da nije moguća dostava po tim uvjetima, da ili treba platiti 100$ više ili uzet neki manji model.

jer već imaš hrgu od motora, pa nema prelaska na broj manji,
nadam se da buš uspio nekak riješiti to do početka sezone, znam kak je to kada si nabrijan na novu pilu, samo želiš što prije poletit :)