Skip to main content

Topic: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj......... (Read 162775 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

žac imaš  čast
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #1
Puno dogovora u vezi kupnje propadne, odustane puno ljudi zbog nečeg, odustanem i ja, to je nekak uobičajna praksa u modelarstvu i to me ne sekira ali mi još niko nije poslal paket a da ga ja nisam podigel niti ja nekom nisam polao paket a da ga taj nije podigel, do sad.
 
A to je meni Vedran napravio i sad ako to postane uobičajna praksa naj više koristi bi od našeg modelarenja mogla imati pošta.
 
http://www.flyfreak.net/birtija/za-sve-postoji-prvi-put/
 

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #2
Vedran !!

...taj decko sa foruma se i meni ocrnio...pa neka se zna.
 Nemora jos netko nasjedati na neodgovornog mladica.

Decku sam prodao dogovorenu robu za koju mi je odmah uplatio oko 75% dogovorene cijene.
Ovih oko 25% koje je trebao platiti nesto kasnije, nije dao i natezemo se vec vise 2mj.

Giga...

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #3
ovo je moja zadnja rijec ovdje..giga ja sam ti reko da cu ti vratit motor jer mi skuplja prasinu a ovih 75% da si zadrzis ali ocito sam ja toliki prevarant..nemam sta vise ovdje raditi..pozdrav

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #4
giga ja sam ti reko da cu ti vratit motor jer mi skuplja prasinu ..pozdrav

...samo rekao... pa sta vrijedi obecati...

Ali ako to tako ide, to izgleda skoro pa ovako:
"devastator" vrati pare,  ja cu tebi vratiti onaj irvine od lani, vise mi netreba... :D
i ostalima imam sta za vratiti, sve mi skuplja prasinu... :-*


nezelim daljnju raspravu

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #5
Malo mi to sve neobično.. zar niste još naučili solarnu naplatu? (pare na sunce   ;D )

Inače ne poznajem niti jednog u ovoj priči, možda kupac ima problema, možda mu nisu došle neke pare i sl.. al je u konačnici jako neozbiljno, jer opet ako je netko iskazao povjerenje za onih 25%, glupo je što kupac ne razmišlja na način da je trgovac vjerojatno računao i na onih  25% i možda već kupio nešto za tu lovu..

Zamisli samo da dođeš u trgovinu, kupiš kilu kruha, kažeš teta fale mi 2 kn idem doma po njih, i nakon tjedan dana vratiš pola kile kruha... i kažeš teta, nemam 2 kune, evo vam ovih 50% kruha natrag, meni ionako nije dobar za jest.. malo mi je pretvrd ..  ???

Stari ljudi kažu... čist račun, duga ljubav.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #6
Jasno je da je Vedran zeznuo više nego jednom i o tome ne treba raspravljati u ovoj temi nego tamo gdje se oprašta od nas ili otvoriti novu temu.
 
Ova tema nije samo za Vedrana nego i za druge koji su napravili slično.

 
Imao sam još jednu lošu transakciju sa Josipom Cindrićem iz Bibinja kod Zadra.
 
Josip je još na starom FF oglasio da prodaje nove baterije, ja sam ga tražio broj mobitela da ga pitam o baterijama i bi li on meni poslao poštom iste.
 Telefonom smo sve dogovorili i potvrdio je kako su baterije ganjc nove i nekorištene, bilo je tu još nešto osim baterija za u paket cijena nekih 350kn + poštarina, plačao sam pouzećem.
 
No međutim Josip nije poslao na moju adresu paket nego u Topusko te je pokušao svaliti na mene da sam mu ja poslao krivu adresu što mene nije zabrinjavalo pa sam mu poslao adresu ponovo.
Naravno josipu se paket vratio i on sad uspije adresirati da sve skupa dođe do mene ali mi zaračuna svu poštarinu koju je prouzročio svojom nepažnjom ili brzopletošću tako da mi je otkupnina poprilično premašila 400kn za paket od nešto manje od 1kg.
 
Josip si je naplatio trošak koji je sam napravio iz mog đepa.
 
Ok pomirim se i sa tim jer trebale su mi baterije a nije mi se dalo čekati da dođu iz HK.
 
Kad sam otvorio paket a batke napuhane ko baloni, nazovem Josipa da mu to kažem kako mi je podvalio napuhane baterije no on je rekao da su se napuhale dok su putovale.
 
Tako je i Josip Cindrić malo iz mene odlučio raditi bedaka i sve mi dobro naplatio.
 

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #7
ako onaj kojem sam pred dve godine dao alu spiner na pocek jer nije imao sitno i nismo uspjeli razmjeniti pare u kvartu .... neka se sjeti da još visi 50 kn koje mi treba dati
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #8
ako onaj kojem sam pred dve godine dao alu spiner na pocek jer nije imao sitno i nismo uspjeli razmjeniti pare u kvartu .... neka se sjeti da još visi 50 kn koje mi treba dati
a i  kamate  su  se  sigurno  skupile
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #9
Znam da ce na ovu temu jedan(nebum ga za sada imenoval) napisati da je uzeo od mene  longmax beterije i da nisu niš valjale i to mi još prijavio 4 mjeseca kasnije, da ja odmah napišem "ispravak netocnog navoda"
 
baterije su bile nove novcate a to što ih je doticni spajao na NIMH punjac jer ni imao lipo punjac to sigurno ni štetilo batkama
a i hvalio se na starom FF kak baterije vuku i kak je su padale nekoliko puta i kršile se sa moldelom.
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #10
evo  me i  tu 
još nisam  kolegi  pod  pseudonimom rukla (SLO RUKLJA) platio u  potpunosti  motor koji  sam  kupio  od  njega
obečajem  svečano  pred  svekolikim  modelarskim pukom da  bum  to  riješil do  kraja trečeg  mjeseca 2010  :'(
HVALA
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX


Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #12
evo  me i  tu 
još nisam  kolegi  pod  pseudonimom rukla (SLO RUKLJA) platio u  potpunosti  motor koji  sam  kupio  od  njega
obečajem  svečano  pred  svekolikim  modelarskim pukom da  bum  to  riješil do  kraja trečeg  mjeseca 2010  :'(
HVALA

nisi napisal časna masna ili dajem pionirsku riječ  ;D

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #13
Kolega mariom imena na sunce. Zato je ova tema otvorena. Neznam tko je "jedan" ili "onaj"

ove dvije teme su dobre.... samo bojim se zlouporabe onih koji imaju loše namjere jer bi mogli ocrniti nekoga nepotrebno.

u prvom slucaju covjek nije kriv što ja nisam imao para za uzvratiti a da ne vleim da smo zajedno obišli birtije i pekare u krugu i nisu imali da razmjene 200 kn... vjerojatno mu nisam uz put pa je s vremenom zaboravio

drugi post je iz predostrožnosti pa neka i ostane tako za sada....

treci post koji spremam uzdrmat ce i šokirati  modelarski puk
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

 

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #14
Opra ti mene Zac , interesantno poslije toga smo još trgovali nisi mi to spomenuo za baterije  , a za poštarinu PRIZNAJEM..............
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""