Skip to main content

Topic: "Ekstremni manevri novog Boeinga 787-9" (Read 2208 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

"Ekstremni manevri novog Boeinga 787-9"

9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: "Ekstremni manevri novog Boeinga 787-9"

Reply #1
Meni to ne uspijeva sa zagijem.
 

Odg: "Ekstremni manevri novog Boeinga 787-9"

Reply #2
Mora imati takve sposobnosti, da moze  izbjegavati radare i sletati na atole ... ::)
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: "Ekstremni manevri novog Boeinga 787-9"

Reply #3
Zaista prekrasno izgleda u zraku. Pomalo nadrealistički.


LP,
milan
---

Odg: "Ekstremni manevri novog Boeinga 787-9"

Reply #4
Kao da je simulator ..
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: "Ekstremni manevri novog Boeinga 787-9"

Reply #5
Ma nisam želio kvariti dojam ,ali evo Davor ''prokužio'' da je to propagandmi materijal(simulacija)... :-X

P.S. Imao sam prilike gledati LIVE prve pokazne letove airbusa 320 ,pa skoro , sve ovo  viđeno ,može izvesti većina suvremenih putničkih aviona,ali kako sam čuo iz prve ruke od slovenskog testnog pilota,na takvim letovima se ''krca'' goriva za 30 minuta i avion je bez tereta,putnika i sve one ''nepotrebne''  opreme.Tako lagan,svojim ,performansama, oduševljava buduće kupce.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: "Ekstremni manevri novog Boeinga 787-9"

Reply #6
Ja sam se zadesio u Tuluzu za vrijeme ispitivanja A380 nakon onih problema sa pukotinama na strukturi u rezervarima. Uživo ne izgleda normalno da tak velik avion leti tak sporo i izvodi borbene zaokrete ...
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: "Ekstremni manevri novog Boeinga 787-9"

Reply #7
Je, dobro zboriš Davore , ali na terenu se  izgubi osjećaj za brzinu , dubinu i udaljenost itd. (pogotovo kad cijelu godinu provedeš u zatvorenom prostoru-kancelarija)...ne mislim na korektivnu ustanovu otvorenog tipa ,kao Čačić.. :D .Moj brat živi u Toulouse a moj prijatelj i bivši učenik i danas radi za Airbus ,tako da sam imao privilegiju doznati mnoge zanimljive ''pikanterije''...koje ću ti ispričati ,ako se vidimo na nekom meetingu.LP  :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: "Ekstremni manevri novog Boeinga 787-9"

Reply #9
Hvala Pero , taman sam ga išao učitat ,ali bio si brži....ovaj 787-9 ,ima bolji ''ajšlang'' od moga punta... ;) LP
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: "Ekstremni manevri novog Boeinga 787-9"

Reply #11
@ Hej Krešo , danas je nezahvalno a i teško uspoređivati moderne jet-linere , ali kako sam ja stariji i automatski konzervativniji ,preferiram klasični upravljački mehanizam (Boeing) , više  nego joystick (Airbus)...znam,znam ,imaju predivni upravljački i ini software oba proizvođača , može ih svaki prosječni građanin letiti....da nije one čuvene psihologije zračnog prometovanja... 8)
Inače čestitam na kupovini... :D  LP  i mnogo sretnih sletanja... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes