Skip to main content

Topic: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija (Read 137410 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija

Reply #645
Jedna stara arhivska za testiranje....

Odg: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija

Reply #646
uglavnom nakon godinu dana ugodnog druženja s fantom vrijeme je za male modifikacije.... ;)

Odg: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija

Reply #647
i jel modifikacija uspjesna jel to funkcionira s lipo batelijom
svaka čast :)

Odg: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija

Reply #648
Duje,

recimo to ovako - zaobišli smo DJI i HK baterije napravili pametnima, tj. bilo koju drugu. Fant i dalje ima ista svojstva kao i prije samo se s njim sada može letjeti do 7 i više puta jeftinije. To vidiš na fotki - očitanja. Recimo da smo ga učinili još efikasnijim u ekonomskom smislu. Kod svega ima kvaka pa tako i kod ovoga moda, al' tu onda nastupa čarolija dr. Toma kojemu opet kapa do poda.

Ako si pažljivo pogledao klip vidio si da Fant ima drukčije dupe, a da mu dole visi batka. To je prvi put u godinu dana da leti bez gimbala. Kada se testira nešto novo bolje je tako.
Kako smo obojica letjeli isključivo Fante proteklu godinu jedva smo našli neku izraubanu 3S batku. Testirali smo s 4A. Ta je dala 16 minuta aktivnog laganog leta bez gimbala do 3.7 V po ćeliji.

Uglavnom sada mogu letjeti na čemu želim pazeći jedino na CG i odlučujući gdje želim staviti batku - na staro mjesto ili negdje drugdje. Mislim da bi se sada dalo dignuti vrijeme leta i do 25 minuta s gimbalom, kamerom, Vtx-om. Slijedi narudžba novih kikiriki batki.  

lp

Toni


 



Odg: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija

Reply #651
Ljudi jel zna netko kako spojiti GoPro sa onim kabelom sa Ebaya na Phantom 2 Vision+ i da imam FPV u DJI Vision appu ? Kako vidim da trebam spojiti zutu i crnu zicu na 6 pinski kabel od original gimbala i kamere koje nemam i da bi to trebalo biti to. Dali netko ima iskustva s time i vremena da mi pomogne jer rcgroups su neupotrebljive zbog prevelikog prometa i broja postova.

Tnx

Odg: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija

Reply #652
Bok svima! Novi sam u ovom svijetu, dolazi mi Phantom2+gimbal+hero3 pa mi treba vasa pomoc :D Sta mi treba za FPV 1.5-2km? hvala :)

Odg: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija

Reply #653
1: nesto na cemo ces to sve gledat (monitor,naocale)

2. Video odasiljac 200mw ce bit dosta

3. Video prijemnik isto 200mw

4. Kvalitetne antene-da bi to s 200mw islo  do 2 km trebaju i precizne antene (fatshark)

5. Kabel koji spaja gopro na video odasiljac

Odg: DJI Phantom 2 + Gopro = dobitna kombinacija

Reply #654
Uzeo sam P3A tako da mi ne treba.. Hvala svjedno  :D