Skip to main content

Topic: Turnigy Trooper (Read 21560 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy Trooper

Reply #30
A popucali su svi zupcanici ustvari ostao mi je samo kolut bez zubaca mozda 2 ili 3 zubaca mije gore ostalo   jer mi je nitro motor doslovce pojeo zubce   :'(

Odg: Turnigy Trooper

Reply #31
Evo slika evo bas se vidi kako je na jednoj strani jos je 1mm zubaca a na jednoj opce nema  :'(

Odg: Turnigy Trooper

Reply #32
ima nekoliko stvari koje treba napraviti da bi se sačuvao vjek zupčanika ali nisam dostojan to ovdje govoriti jer neki to puno bolje od mene znaju, radije pojedem čevape  ;)

Odg: Turnigy Trooper

Reply #33
pa samo reci trebaju mi savjeti jer sam ga ionako mislio prebaciti na flux pa tako da bi svaki savijet dobro dosao pa makar i najmanji   ;)

Odg: Turnigy Trooper

Reply #34
A jesam srećković...jučer stigao truck u Hrvatsku a nije mi došel...aargh, ponedjeljak :D

Odg: Turnigy Trooper

Reply #35
Ima ko amortizer za posudit dok mi ne dodje zamjena :D :D :D
Pliiiiiiz

Odg: Turnigy Trooper

Reply #36
Hahahah kaj si ga već zdrobio? Odmah si kupi aluminijske jel budeš u protivnom drobio ove naveliko i budu ti pišali ulje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Turnigy Trooper

Reply #37
kakav trebaš? imam ja... svrati sutra do mene

Odg: Turnigy Trooper

Reply #38
Nisam ja, žensko je, ali stvarno presmiješno. Dakle ja kontroliram gas, ona skreće. Vozimo po gornjem parkingu Arena Centra. Ona skrene naglo lijevo, pa desno (lagani drift) - prema banderi. Ja počnem kočit, autić pogodi banderu sa doslovno manje od 5 kmh. Naravno, ne pogodi ju branikom nego amortizerom. Ali drito - pukao je mali pushrodić koji "pumpa" ulje.


Sad idem van opet pržit batke s njim jer sam aviomodelar i znam popravit stvari. Mwahahah :D :D :D


- naručeni Al amortizeri, ali nebitno, ima tko rezerve slomit će se još koji put! :D

Odg: Turnigy Trooper

Reply #39
Ustvari nema veze, skurili smo regler :D


Dobar autić, ali stvarno...znao sam da je 35A preslab za 3S ali piše da ide :P
Gume se napuhuju skroz do karoce hahaahha, prezabavno...

Odg: Turnigy Trooper

Reply #40
Uzmi si odma 100A da možeš stavit kasnije neki ogromni motor :P
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Turnigy Trooper

Reply #41
Morat ću...nisam još siguran jel prdnuo motor ili regler ali mislim da je regler. Kad se upali autić ne odzvoni nikakvu melodiju, radi BEC (znaci steering servo), svjetli zeleno za naprijed i crveno za rikverc al se nist ne desava

Odg: Turnigy Trooper

Reply #42
Mislim da je motor onda crko cim ne pišti. Ja sam skurio jedan avionski i nakon z
Toga nema više ništ. Al to je brushles ili brushed?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Turnigy Trooper

Reply #43
probaj neki avionski ESC spojit na motor

Odg: Turnigy Trooper

Reply #44
Da, probal bum kad dojdem z posla da vidim jel motor ili regler. Mislim da nema sanse da je motor.