Skip to main content

Topic: Savage speed race - projekt (Read 2219 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Savage speed race - projekt

Ekipa bok,

Prvi puta pišem na ovome forumu i moram priznati da sam potpuni laik za cijelu priču ali jako je interesantno. Nabasao sam na ovaj forum kada sam tražio tko u hrvatskoj imam ovakve aute kao na linku: Funny HPI Savage Speed Race

 Da li ima ekipe u Zagrebu ili šire koja ima takvu opremu i neku lokaciju gdje se to može vidjeti. Najme trebali bi mi vozači ovakvih auta i odgovarajuća lokacija za jedan dosta veliki i zanimljiv medijski projekt.

Može li mi netko uputiti u pravi smjer?

Hvala!

Odg: Savage speed race - projekt

Reply #1
ja mislim da imaš na nitrorcx takve autiće ali to je opet u Ameriki pa za to treba carina i porez pogledaj malo ::)

Odg: Savage speed race - projekt

Reply #2
2 matej, nece on kupiti...
On ima ideju, viziju.
 a trazi modelare koji imaju te autice,
te da su voljni doci na neki teren i juriti tako paralelno te tu i tamo razbiti kojega.
Jer je to fora za vidjet :-D

Odg: Savage speed race - projekt

Reply #3
@Tomislav_ZG
Tako je meni trebaju takvi modeli i ekipa moja to vozi na odgovarajucoj lokaciji.
Sve bi bilo medijski popraceno i sl., zato trebam strucne i pametne ljude koji se time bave.

Ako netko zna neki klub neka pliz kaze, prica ce biti stavrno zanimljiva i velika ali naravno u ovome trenutku ne mogu sve iznjeti na forumu, zato trebam imena klubova, vozaca i sl. pa da njima pojasnim što smo zamislili.

Thanx!

Odg: Savage speed race - projekt

Reply #4
http://automodelarski-forum.hamferus.com/   dogovori se s ekipom s ovog foruma pa jedan dan kad budu isli na kneziju vozit onroad mozes doc i ako budu isli vozit offroad na radniku mozes i tamo otic,sve ovisi sto bi vise htio vidjet ili kako vec  8) pozz matija