Skip to main content

Topic: Jumper T8SG Multi-Protocol stanica (Read 5397 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jumper T8SG Multi-Protocol stanica

Frsky,DSMx,FlySky,AFHDS-2A,FHSS,Hubsan4 ......itd  :) na akciji sniženja----------- Banggood.com.Meni osobno se sviđa i izgled i i ono što nudi ta stanica barem prema ovom što piše na Banggood stranici :) .
https://www.banggood.com/Jumper-T8SG-Multi-Protocol-2_4G-10CH-Compact-Transmitter-for-Flysky-Frsky-DSM2-Walkera-Devo-Futaba-p-1189811.html?p=DU1205219022201307RW&ID=42482&cur_warehouse=CN

 RF Chip Data      Cyprus Semiconductor CYRF6936: DSM/DSMX, Walkera Devo  Texas Instruments CC2500: FrSky, Futaba SFHSS  Amiccom A7105: FlySky, FlySky AFHDS2A, Hubsan Nordic Semiconductor NRF24L01: HiSky, Syma, ASSAN and most other Chinese models
 
Macnufacturer RF Chip Example Protocols
Cyprus Semiconductor CYRF6936 DSM/DSMX
    Walkera Devo
    J6Pro
Texas Instruments CC2500 FrSky
    Futaba SFHSS
Amiccom A7105 Flysky
    Flysky AFHDS2A
    Hubsan
Nordic Semiconductor NRF24L01 HiSky
    Syma
    ASSAN
    and most other Chinese models

Odg: Jumper T8SG Multi-Protocol stanica

Reply #1
Zgodno je što ima sve protokole, hvale i taj Walkera Devo firmware...ali  to treba prvo isprobati.
Mislim, stanica je mala u ruci koliko sam gledao reviewe, nešto kao ona Turnigy TGY-I6.
Cijena je primamljiva za ono šta sve nudi.
A valjda će netko malo bolje to istestirati pa da vidimo da li se isplati
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Jumper T8SG Multi-Protocol stanica

Reply #2
Vidio sam jedan video,čak ga i već "updejtaju" na noviju verziju sofware-a  :) .Moguće je čak dobiti još 2 kanala,znači onda bi ukupno imao 12 kanala,što će ti više  :) .Da nisam u škripcu sa novcima sada ovako sa skoro 50% popusta na Banggood-u  prošao bi vrlo jeftino i nebi požalio imati sve u jednom,a još i k tome dizajn  i veličina su mi ok zbog mojih malih ruku,taman bi mi bila ko u F1  :D .Ali nema veze,dobro me još služi odlična stara HobbyKing HK-6X stanica za moje potrebe hobby-a i letenja :) .Valjda će ju netko nabaviti pa ako toga bude neka slobodno iznese svoje mišljenje o njoj jer mi je vrlo interesantna ;) :) .

Odg: Jumper T8SG Multi-Protocol stanica

Reply #3
Pojavila se i novija verzija multiprotocol stanice,sada sa mogučnostima i za modul i 12 kanala  :) .
Jumper T8SG V2 Advanced Multi-Protocol 12CH Compact Transmitter for Flysky Frsky DSM2 Walkera Futaba - Mode 2 (Left Hand Throttle)



https://www.banggood.com/Jumper-T8SG-Multi-Protocol-2_4G-10CH-Compact-Transmitter-for-Flysky-Frsky-DSM2-Walkera-Devo-Futaba-p-1189811.html?rmmds=search&cur_warehouse=CN