Skip to main content

Topic: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!! (Read 21151 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #16
Ocekivano, zato sam i ponudio onu cifru. I to je bilo previše. Mario, srami se!!!

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #17
A kaj ste ocekivali od takvog pacijenta?
Pa lik je razlog da dost ljudi ni ne prati forum vise uopce.

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #18
moze li me netko uputiti u problem?


nazalost nevidim slike od mini_fly_moriss-a

pitam cisto jer vidim da ste se ''okomili'' na doticnog :)


nije zlato sve sto sja ima nesto i u karbonu


Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #19
Ma nismo se okomili. Da je tako, siguran sam da bi neko pokrenuo neko glasanje da se clanu account izbrise s foruma. Ko sto bi i trebalo ;)

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #20
Bolje i da ne vidiš fotke, neko je servisirao stanicu let lampom za varenje bakrenih cijevi. I onda nakon 2 leta otpao kontakt s potenciometra gasa, i tak, još par nakaradnih sitnica...

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #21
I prodao onda to kao top stanje za puno para  >:(

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #22
I kaj je najbolje ignorira forum... ni pisma ni razglednice..

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #23
pa jel moguce da mu decko vrati stvari i jednostavno da dobije novac nazad ili da mu refundira dio novca zbog tog i tog...

mislim osobno neznam MariaMT, u konacnici to je toliko jadno i brizno da se takve stvari rade pogotovo ako se radi o osobi koju osobno znate, koji je dugo vremena tu... dugo je u tom hobiju i slicno



nije zlato sve sto sja ima nesto i u karbonu


Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #24
Prevareni bi trebao otvoriti slucaj u posebnom djelu foruma, prevarant bi se trebao ocitovati i pokusati izgladiti slucaj povratom ili djelimicnim povratom novca ovisno o tome dali se dalo popraviti ili se predmet vraca po uplati. Nakon toga prevareni potvrdi da je dogovor ispostovan ili nije.
Ovisno kako je slucaj rjesen admin razmatra slucaj i odredjuje potencijalne sankcije.
U slucqju bana ili brisanja profila nije dozvoljeno otvaranje drugog laznog profila.


Sto se tice trznice- ako redovan clan nesto ponekad od svojih stvari prodaje- super.
Ako netko uz profil reklamira svoju djelatnost (farbuckanje autica npr) i krca trznicu sa bezbroj stvari tada se smatra da to radi komercijalno i mora davati dobrovoljnu financijsku potporu forumu ili sl... ili se takva djelatnost zabrani od strane admina.
Nije fer da u potpis npr stavim da radim kuhinje po mjeri, prodajem golubove pismonose ili vrsim iskope bagerom i zloupotrijebim gostoljubivost domacina za svoje oglasavanje;-)
 Izuzevsi ovo i poneku sitnicu ovo je stvarno zdrav forum i treba se potruditi da i dalje bude ugodno svim clanovima na njemu.


*da nebi trazili golubove, kuhinje i iskope- ne bavim se gore navedenim djelatnostima ;)

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #25
Pametno se povukao i ne javlja se....predlažem lagano brisanje profila i vraćanje foruma u normalnu nakon dugo vremena...

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #26
iako sam povrsno upucen u problem, takvim ljudima nema mjesta u ovoj zajednici tako da se slazem sa Zedom i sugestijom oko brisanja profila doticnom...

nije zlato sve sto sja ima nesto i u karbonu


 

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #27
Zeda za predsjednika!!!!

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #28
hahahaahah :D

Mislim da admini samo čekaju Marija da se javi pa će ga onda obrisati. Nažalost, dotični je pičkica. Ispričavam se na rječniku ali barem ne varam ljude po forumu ;D
Meanwhile, po nekim underground WA grupama niču razni memei :D

[attach=1][attach=2]

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #29
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] dobra..



nije zlato sve sto sja ima nesto i u karbonu