Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!! (Read 21579 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #30
Malo štede na vicima ili se to meni čini?  :D

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #31
Mozda je na bočnim nosačima malo dva vijka ali veća je greška što su malo kratki.
To sam riješio tako što sam malo ufrezao glavu vijka (2mm)u bočni nosač.
Okvir koji drži kameru nije skroz u centru pa kada se stavi u ležaje i motor za pitch os - ima malo otpora pri okretanju.
Turpija riješila problem :) :)

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #32
moj radi ok iako malo otpora ima pitch os,koji dio si pobrusio?
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #33
Malo štede na vicima ili se to meni čini?  :D
ko i svima u ovoj seriji,fali jedan vijak za zašarafit nosač...a vijci za fiksirat osovinu su toliko mali da ja nemam takav imbus(manje od 1mm)pa ušaravih tri šarafa mala koji su ostali...gumice na vrhu nosača za upijanje vibracija su puno premekane treba ih zamijeniti sa tvrđima..roll i pitch kontrol preko stanice isto radi,a ima i izvora + - za napajat dodatni prijemnik na AlexMos pločici što je super,jer je sad mi dio sa kamerom potpuno nezavisan i odvojen od gornjeg dijela pa mogu poraditi na vrtnji treće osi koju još nisam upogonio...ma za 100$ je fenomenalan jer okolo pohlepnici i dalje pucaju cijene od 200,300,500 pa i više dolara za isto...o freefly movi MR gimbalu za 15 000$ da ne govorim http://www.movirig.com/products/m-vi-mr ...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #34
evo decki i ja sam svoj danas skalupio..stvaio alexa poigro se u guiu i cini mi se zasad ok jedva cekam namontirat ga na heksu pa da vidimo kak radi na livadi!

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #35
btw ima netko ideju s cim zamjeniti ove mekane gumice?

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #36
btw ima netko ideju s cim zamjeniti ove mekane gumice?

Gumice da bi uspješno eliminirale vibracije moraju bit mekane, ali stvar je u njihovoj količini (ovisi o masi) i raspodjeli, trebale bi biti malo dalje od centra, ja sam se igrao s gumicama iz DVD-RW-a, 8 komada se pokazalo kao dost dobro za GoPro kameru, nije idealno ali je dost dobro.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #37
evo samo kratka proba...ispravlja ok ali ima malo jelloa zbog tih gumica..watch full HD ali onda slika šteka zbog samog you tubea


EM Y6 alexmos 1snimka

sutra bu malo bolja i zanimljivija neka snimka...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #38
ove gumice sta dodju sa gimbalom ne valjaju ni za k... ima se bolje rjesenje, stavim fotke u ovih par dana

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #39
Dobro radi gimbal, jel to kolega peroemin u mom susjedstvu vidim, ja sam sa druge strane Zapadnog, Dom Sportova  8)

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #40
je,bum doletio jednom....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #41
Ja sam takodjer stavio brushless gimbal, jos je u fazi testiranja, ali mislim da ce biti ok

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #42
Evo i mog gimbala, alu 3mm, izrezane pozicije 63 grama...sutra slijedi podesavanje;)

Odg: ZENMUSE OD 150 DOLARA !!!!

Reply #43
Dobro izgleda gimbal, ful jednostavan i čini mi se lagan, jel to za gopro za kučistem ide gore