Skip to main content

Topic: Aviomodelli Cessna Cardinal (Read 3845 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Aviomodelli Cessna Cardinal

Imam ovaj model već neko vrijeme i to je model na kojem sam ucio letiti davne 1997g. Iako je doticni zavrsio s otkazom elektronike u punoj snazi u zemlju, kad su vremena dozvolila priustio sam si kit koji sam u samoj tvornici narucio s obzirom da nisam nasao po shopovima i slozio sam ju u 7 mjeseci.
Sam model je pitom, predvidiv i pruza zadovolJstvo sto u modelarenju sto u letenju, za preporuciti svakom modelaru koji zeli iskušati malo šlajfanja, ljepljenja i lakiranja.
Model sam prilagodio quick change sustavu s plovcima i s kotačima, te od ove zime imam i predvidjene skije na njoj

Osnovni podaci:
Raspon: 212 cm
Duzina: 156 cm
težina 5,5 kg
Elektronika:7 digitalnih servoa Hitec
Pogonska skupina: MVVS 30 s hand made ispuhom

Video je snimnjen danas 16.01.17. s bočnim vjetrom 10-15 kts gusting.

http://www.youtube.com/watch?v=d_nunoUpDGI&t=7s




Odg: Aviomodelli Cessna Cardinal

Reply #1
E to su bila vremena ....Trst ,shop u Galleria del  Tergesteo  8) 8) 8) Tebi svaka čast za obnovu ovog zahtjevnog klasičnog RC modela.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Aviomodelli Cessna Cardinal

Reply #2
Super!
Imao sam Aviomodelli-jev katalog i slinio godinama na njega,a u dućanu u Trstu sam kupio motor Supertigre 40 abc i elektrostarter kojeg još imam.
Ova Cessna je krasan model i skije su fora totalna!
LP iz Zagreba!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Aviomodelli Cessna Cardinal

Reply #3
A što reći nego super model
Sve više znan a sve manje mogu