Skip to main content

Topic: Liftoff simulator/igra (Read 27328 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Liftoff simulator/igra

Jel itko probao Liftoff (http://www.liftoff-game.com/)? Kad vidim da su ImmersionRC i FatShark uključeni u razvoj, stvar se čini obečavajuća. Koristim druge simulatore, ali nekako mi djeluju nerealistični za quadove.

Odg: Liftoff simulator/igra

Reply #1
Niti ovaj ti neće biti ništa realističniji....

Odg: Liftoff simulator/igra

Reply #2
Da, vjerojatno nije skroz realističan, ali barem je napravljen za quadove za razliku od ostalih pa se nadam da je zbog toga malo bolji. Čekam sniženje pa ću probat, još mi samo treba Vortex Pro da usporedim s pravom stvari  :)

Odg: Liftoff simulator/igra

Reply #3
Snizenje? Cijena ce ti ici gore jer je jos u pre-release fazi iliti testiranju.


Probaj FPV Freerider, odlican je

Odg: Liftoff simulator/igra

Reply #4
Steam obično oko nove godine ima sniženja pa se nadam da će i ovo bit malo jeftinije. Što se Freeridera tiče, probao sam sa donglovima od RealFlighta i Phoenixa, sa dva različita Spektruma i na dva različita kompa. Nikako da proradi. Jel imaš neki dongle za preporučit ili da idem preko zvučne?

Odg: Liftoff simulator/igra

Reply #5
Ne znam ti za dongle za Freerider, otkad imam Taranisa sve spajam preko USB-a. Preko zvucne ce sigurno raditi, to znam :)

Za Liftoff ne vjerujem da ce biti jeftiniji jer je u alpha fazi i konacna cijena nije niti formirana (biti ce veca) - koliko ja znam

Odg: Liftoff simulator/igra

Reply #6
Probao liftoff. Nekako djeluje prelagano. freerider se doima "realnijim"


Sent from my iPad using Tapatalk
Jazz FPV/DDG (pokojni) , QAV500 clone, SpiderHex clone, RCX H250CF PRO 3K FPV, Zagi, Quanum wisp 110, Lantian LT210. QX90

Odg: Liftoff simulator/igra

Reply #7
Sto vise igram obje to mi se manje svidja Liftoff....dopisujem se sa ekipom iz Lugusa i uredno pljujem po realnosti i nadam se da rade na tome :D


Odg: Liftoff simulator/igra

Reply #9
Meni je freerider proradio na opciji aerofly znaci na tvom usb-u to je opcija 3. Iskljuci usb prebaci na trojku i probaj.

Odg: Liftoff simulator/igra

Reply #10
U pravu si! Sada radi, ja sam prebacivao kanale ali nisam isključio/uključio usb. Tnx!
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Liftoff simulator/igra

Reply #11
jel ima neki laksi level za nas pocetnike lol
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Liftoff simulator/igra

Reply #12
naručio dongle koji si linkao, sad čekanje.

Odg: Liftoff simulator/igra

Reply #13
Predlazem da kupite Freerider, stvarno nije skup :)

Odg: Liftoff simulator/igra

Reply #14
kupio. upogonio sam ga sa onim USB donglom i puno je realniji nego quadovi u Phoenixu ili RealFlightu.
definitivno thumbs up!