Skip to main content

Topic: Pomoć ekipa! (Read 30551 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #15
Ak je tako onda ce razumjeti, np, kaj onda za buggy hobbyking najbolji izbor ili?

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk

Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein



Odg: Pomoć ekipa!

Reply #18
Po mom misljenju ovaj prvi je super
obožavam sebe osobito kad sam grozan



Odg: Pomoć ekipa!

Reply #21
Onako nije los samo mi se ne sviđa tanke ruke i ramena pa bi moglo pucati uzmi ratlera i neces pozaliti jer je stvarno robustan i recenzije su odlicne
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #22
I plus ratler moze i na 3s a ovaj neznam oce li moci sad kako god oce
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #23
Ne znam za 3S... To sigurno stavlja pritisak na ESC i motor... Nije on neki ovisnik o brzini mislim da ce mu 2S biti dovoljan. Da li je Ratler vodootporan odnosno jel sem moze vozit po mokroj travi, snijeg i blato? Što je najvjerovatnije da ce potrgati, kakvi su amortizer ( da li treba staviti neko ulje ili su OK dok su stock ) ?

Ako nije Ratler vodootporan, hoce li ovo sijesti? http://www.modelsport.co.uk/hpi-e-firestorm-10t-rtr-2.4ghz/rc-car-products/380330 ili možda ovo http://www.modelsport.co.uk/losi-1-14-4wd-mini-8ight-t/rc-car-products/389415 ???
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #24
E sad jbg... nek malo sjede na komp i provjeri sto treba a sto ne mijenjati itd..
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #25
Ok nije bed, a što sa ovom drugom dvojicom?

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk

Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #26
Deathstar istrazi malo sam...ne mogu ti ljudi tu dati gotova rjesenja. Mi ti govorimo ono sto znamo, a tvoja pitanja su ono....
Nema autica koji je vodootporan kako spada, sve trebas sam dippat ili rijesit drugacije....
Ti bi sad za soma kuna da ima sve i da traje 10 godina....polako, nema takvog rjesenja u modelarstvu niti ce ikad biti!

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #27
Upravo tako,nitko od nas nije isti a za to sto ti zelis morao bi izdvojiti 1000eura da bi trajalo!!
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #28
quanum vandal ti je sranje, ako želi može doći probat rattlera, rattler ti je ustvari kyosho DBX i imas djelova za njega svugdje, možeš ga modificirat kak hočeš, znam da izgleda ko igračka i malo je glupa ta zmija na njemu ali to možeš pofarbat i napravit po svojoj volji, stvarno je velik i kvalitetan, za početnika savršen, brz je... kažem ako želi neka ga dođe vidjet i probat...

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #29
a može probat i rally