Kopka me "besplatna dijagnostika " - Hrvatska - FlyFreak

Autor Tema: Kopka me "besplatna dijagnostika "  (Posjeta: 1586 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zgrocks

• Profi letač
  • bljup
Kopka me "besplatna dijagnostika "
« u: Ožujak 21, 2018, 08:22:52 poslijepodne »
Želim istaknuti jedan slučaj u jednoj poznatoj trgovini u HR gdje se govori da je besplatna dijagnostika , no ako se odustane od servisa u toj trgovini plaća se 150 kuna za dijagnostiku, a prelminarne procjene koštanja servisa nisu moguće. Po tome se ne može vidjeti isplativost servisa , tj da li se isplati servis il da se kupi novo. Po meni je to dobro zakamuflirano. Ako piše da je dijagnostika besplatna , onda bi i trebala biti besplatna u bilo kojem slučaju .

Offline mini_fly_moriss

• Global Moderator
  • Glavna faca
Odg: Kopka me "besplatna dijagnostika "
« Odgovori #1 u: Ožujak 21, 2018, 08:29:12 poslijepodne »
Da to je bio problem kod nas na servisu dok sam bio na praksi, stari televizori su bili u pitanju CRT teški po 30-40kg i sad neka ti neko donese TV ti rastaviš ostaviš j.. i nađeš kvar uložio si vrijeme cca 30-50min.. i zoveš stranku popravak je 350kn i njemu je to puno.. ostavite si TV... ili primjer drugi dođem ja po TV prekup mi je popravak.. i šta onda majstor uloži vrijeme u traženje problema i kako to naplatiti upravo tom dijagnostikom se kasnije to reguliralo.. takozvanom defektažom.. ukoliko se odlučiš popraviti ona je besplatna ako ne moraš je platiti...
Iskustvo je najbolja škola, samo je školarina vrlo skupa.

Offline JetFreak

• Pravi letač
  • Turbo all the way :)
« Odgovori #2 u: Ožujak 21, 2018, 08:53:33 poslijepodne »
to o ovome?
http://www.flyfreak.net/index.php?topic=23670.msg236528#msg236528

pogledaj malo tu pa se možda spasiš:
https://phantompilots.com/threads/replacement-battery-for-p3a-controller.123187/

di samo nalaziš sve te potrgane stvari,
sjećam se raznih starijih fantoma, kamera,stanica i sličnoga što si već mučio muku tu po forumu oko servia :/
  Fake jet model  :)    www.tinyurl.com/FakeTurboJet 

BalzaJet      www.tinyurl.com/BalzaJetModel

Benzinski šleper 2.5m     www.tinyurl.com/BiduleSleper

Offline Zgrocks

• Profi letač
  • bljup
« Odgovori #3 u: Ožujak 21, 2018, 09:35:31 poslijepodne »
Ma pratim oglase uvijek i to , najvise mi je žao što prije nisam znao sto je gimbal , pa lightbrige pa vps , =) . nadam se da cu i ovo rijesiti uspjesno .