Skip to main content

Topic: MAK Trešnjevka - Lučko www.mak-tresnjevka.hr (Read 89299 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #345
Tu se evidentno radi o pepeljuzi jer modelu koji pozira nedostaje jedna 'cipelica'  8)
danas je bila akcija potrage za istom, prekopalo se pola piste  ;)






da se vratim na RC, evo i snimke leta ove stare gospođe Milke  par postova iznad


Error 404 (Not Found)!!1
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #346
Sexy model i muzika
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #347
Nastavljamo u revijalnom tonu...
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #348
I ovo je sexy na svoj način...
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #350
Error 404 (Not Found)!!1




a ova fotka mi je draga jer smo danas vježbali slijetanja u točku i crtu.
A uspio sam obuzdati mlažnjaka da stane na pisti i to u centerline ko pravi.


Znači fotka nakon slijetanja, bez micanja  8)
trap je dodan i prototip adaptera koj ispaja s trupom je isprintan doma na printeru, plastika  ???
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #351
Frendovi su me uvjeravali da se nije za zezati s Hermanom, pogotovo dok ima motorku u rukama, ali nisam povjerovao. Malo smo se zekali, a onda je došlo do ovoga dolje na slikama:

samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #352
Zapravo, nije Herman kriv, samo je modelirao za sliku. Radi se o modelu AN2 iz samogradnje, raspona 1.8m sa 6S setupom kojim sam danas prvi put ( i zadnji) letio.

Error 404 (Not Found)!!1
Error 404 (Not Found)!!1
samo zemlja je granica....


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #354
Subotnja akcija rezultirala je temeljima za buduću nadstrešnicu, te detaljnim čišćenjem kontenjera:
Naši članovi su iskazali i danas veliku motivaciju i predanost zadatku :)







 




Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #359
Stručna komisija od dva uvažena člana našeg kluba je ocjenjivala umjetnički dojam svih letova taj dan. Možda na prvi pogled ne djeluju kao nešto naročito stručni, čak bi možda pitali kakva su to dva lajbeka, ali neka vas prvi dojam ne prevari. To su dva stara, iskusna RC lisca kojima niti jedna caka ovog hobija nije strana. Beskompromisni su, ali pravedni u ocjenjivanju. U pozadini druge slike možete vidjeti našu loto djevojku koja nije zadovoljila tražene norme letenja RC aviona, pa je utjehu potražila u roštilju, sretna što su joj ova dva lajbe..., oprostite, lisca dozvolili da učestvuje i sljedeće subote.
samo zemlja je granica....