Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511645 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #1140
Pozdrav svima!
Zovem se Kreso i potpuni sam pocetnik u ovome. Jedino potrebno sta sto imam je volja za nauciti. S obzirom na godine vjerovatno sam najstariji početnik ovdje.
Nesto o meni: Imam 36 godina, zivim u Hennefu, Njemacka. Imati cu dva pomagaca tokom izrade kcer Lauru (9 godina) i sina Dominika (5) ;).
Vjerovatno cu vas puno daviti sa pitanjima, vec sada ih imam dosta!!!!


Odg: predstavite se

Reply #1141
Pozdrav svima iz Vinkovaca.
Imam 19 godina i pocetnik sam u ovim stvarima ali elektronika mi je struka i radim s elektronikom svaki dan.
Uvijek me zanimalo rc modelarstvo narocito modeli koji lete.
Pa sam tako iz zafrkancije nedavno kupio ms cx-40 dron sa hd kamerom i vidio pravu ljepotu snimanja iz zraka pa sam sada pozelio napraviti nesto ozbiljnije.
Dosao sam vamo jer je svaka pomoc dobro dosla i zato sam otvoren za sve prijedloge.

Odg: predstavite se

Reply #1142
Svaki dan netko novi, lijepo lijepo!

Dečki dobrodošli, uzivajte!

Bitno da se leti.

Odg: predstavite se

Reply #1143
Dobro nam došli svi novi članovi FF foruma. Vjerujem da će te naći i dobiti odgovore na sva vaša pitanja.
@Renato   u Vukovaru ti je super ekipa od koje možeš puuuno naučiti ;)
@Krešimir  daleko si ti od najstarijih početnika, ima nas i starijih koji smo otkrili ovaj prelijep hobi ;)
Uživajte u ovom hobiju kao što velika većina nas uživa.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: predstavite se

Reply #1144
Pozdrav ekipa! Zovem se Nevenko iz živim u okolici Ogulina. Vec duze pratim forum ali sam se konacno odlucio nabaviti multi-a. Tako da se u nadi dobrih informacija i savjeta pridružujem forumu. Želja mi je za pocetak nabaviti nesto kao quanum nova ili cx-20 , postepeno nadogradit a poslije mozda i napraviti neki model!

Odg: predstavite se

Reply #1145
Pozdrav svima iz Vinkovaca.
Imam 19 godina i pocetnik sam u ovim stvarima ali elektronika mi je struka i radim s elektronikom svaki dan.
Uvijek me zanimalo rc modelarstvo narocito modeli koji lete.
Pa sam tako iz zafrkancije nedavno kupio ms cx-40 dron sa hd kamerom i vidio pravu ljepotu snimanja iz zraka pa sam sada pozelio napraviti nesto ozbiljnije.
Dosao sam vamo jer je svaka pomoc dobro dosla i zato sam otvoren za sve prijedloge.
Pozdrav Renato sjednes ljepo  auto i dođes nedjeljom u 14h na vukovarski aerodrom odlicna oprema i modeli a jos bolja ekipa!

Odg: predstavite se

Reply #1146
Pozdrav svima iz Vinkovaca.
Imam 19 godina i pocetnik sam u ovim stvarima ali elektronika mi je struka i radim s elektronikom svaki dan.
Uvijek me zanimalo rc modelarstvo narocito modeli koji lete.
Pa sam tako iz zafrkancije nedavno kupio ms cx-40 dron sa hd kamerom i vidio pravu ljepotu snimanja iz zraka pa sam sada pozelio napraviti nesto ozbiljnije.
Dosao sam vamo jer je svaka pomoc dobro dosla i zato sam otvoren za sve prijedloge.
Pozdrav Renato sjednes ljepo  auto i dođes nedjeljom u 14h na vukovarski aerodrom odlicna oprema i modeli a jos bolja ekipa!
Ako nemas auto da se iskombinirat.

Poslano sa mog LG-D331 koristeći Tapatalk


Odg: predstavite se

Reply #1147
Pozdrav,


ja sam Eugen iz Osijeka. Imam 22 godine i već dugo se zanimam za letenje aviona. Samouk sam, i dosad sam izgradio par slobodno letećih jedrilica i učio se letiti na raznim simulatorima.
Bit će mi drago naučiti od iskusnijih nešto novo u ovom hobiju.


Odg: predstavite se

Reply #1148
Pozdrav i tebi. Ima nas osječana dosta aktivnih. Četvrtkom se skupljamo na aerodromu preko ljeta i letimo sve i svašta pa slobodno navrati. Bit ćemo i ove nedjelje popodne također tamo poslije 16h.

Poslano sa mog MediaPad T1 8.0 koristeći Tapatalk
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: predstavite se

Reply #1149
Pozz narode evo da se predstavim ja sam mile imam 38 ufff 38 godina :)i bavim se modelarstvom od 93-ce vecinom auti no od 2014 i quadovi i avioni...iz Virovitice sam...ako tko treba kakav savijet tu sam ;)

Odg: predstavite se

Reply #1150
Pozdrav svima na forumu, ja sam Damir i dolazim iz Karlovca. Novi sam u svijetu RC-a i upravo sam se upustio u izradu prvog modela DHC1 - chipmunk, za kojeg se nadam da bude uskoro i zavrsen, ako bude dovoljno slobodnog vremena.
Da ne duljim, veselim se druzenju na forumu i nadam se da budem upoznao kojeg Karlovcana

Odg: predstavite se

Reply #1151
Pozdrav svima,
evo da se i ja predstavim  ;)
Zovem se Igor, godiste `86 i već duže vrijeme me zanima ovaj hobi no nikako da krenem u samogradnju kako to inače ide ali evo odlučio sam, stanica je pribavljena i krecemo ;)

I da inače sam iz Daruvara ali živim u Virovitici tako da sam na toj relaciji

Odg: predstavite se

Reply #1152
Živio Igore i dobrodošao, želim Ti dobru i ugodnu zabavu na našem forumu... ;D
Pozdrav iz Splita.

p.s. E da sviđa mi se Tvoj avatar.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #1153
Pozdrav ekipa. Ja sam Davor, iz okolice Samobora i imam 28 god. Potpuno sam nov u ovom svijetu, te mi naravno puno toga nije jasno :D Imam svoj quad, kupljen od frenda tak da ni ne znam specifikacije. S vremenom ću i to pohvatat. Eto, tolko za sad ;)

Odg: predstavite se

Reply #1154
Pozdrav,ja sam Matej,dolazim iz Čazme i tamo se jedino stari i ja bavimo tim zanimljivim hobijem.Letimo vec jedno 4-5 godina ali tek sam se sad na forum registirao :P. Uskoro cu krenuti i postavljati slike nase "flote" pa da malo i razmjenimo neka iskustva. :D