Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511625 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #1170
Bok Ivan,

a jel imas nesto od opreme? Barem stanicu i prijemnik?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: predstavite se

Reply #1171
nemam ništo , znam čudno je to da od (8 razreda nešto želim i dosad da nisam ništo uradio po tome pitanju ali je tako.

Odg: predstavite se

Reply #1172
Ajde probaj nabaviti stanicu sa prijemnikom.
Biti ce i 6 kanala sa HK dobra.

Pa probamo smisliti nesto da letis do proljeca.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: predstavite se

Reply #1173
Živio Igore , uvijek si bio i ostao prva liga 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: predstavite se

Reply #1174
Ljepo od vas na preporukama. Ali evo ovako stvari stoje, od 12 mjeseca sam dobio posao stručnog osposobljavanja i naravno mlade se gazi svatko ko stigne tako i mene. Ja jednostavno nemam vremena za 2400 kuna ja sam umoran kao pas. Pa zasada opet ništo od stanice jednostavno mi je teško.

Odg: predstavite se

Reply #1175
Pozdrav svima, ja sam Josip. Inace radim u marketinskoj agenciji. Bavim se dizajnom, fotografijom, videografijom....
Od nedavno vlasnik DJI P4P, izvadio dozvolu A kategorije za letenje. Pojma nemam kak da dobijem dozvolu za snimanje od geodeta  :( ???


Namjeravam se bacit i na FPV mini i tajni dronove jer mi izgleda kao brutalno zanimljiv hobi. Pogledao sve videe od rotorriotianaca.


A sad idem redom citat forum prije nego pocnem postavljat pitanja  ;)

Odg: predstavite se

Reply #1176
Pozdrav,
Ja sam Nikola, pratim forum već duže vrijeme. Stigao sam kako bi si složio neki racing fpv quad. Za početak sam imao Bayangtoys X8 da se malo uhodam u ovaj svijet. A sad sam zagrizao malo jače, pa bi i nešto bolji quad. Još nisam detaljno upoznati sa svime pa bi možda najbolje bilo neki RTF komplet. Prihvačam sve preporuke.
PS: imam punjač Imax B6, naočale Quanum, 600TVL kameru za FPV i Mobius, TX5823 i RX5808 za fpv. Treba mi samo još neki quad i stanica.

Odg: predstavite se

Reply #1177
Pozdrav ekipa,

evo da se i ja predstavim.  Zovem se Tino i dolazim iz Rijeke. Oko godinu dana vozim mikro drona Hubsana x4. Sad sam u postupku slaganja 5" drona.  Stigli su mi svi dijelovi jedino za bateriju su mi jučer javili da je pošta vratila pošiljku.(a ćekam već mjsec dana pošiljku)  Ako ima neko iz okolice Rijeke da prodaje polovnu bilo kakvu bateriju bio bi zahvalan da mi se javi, a možemo i koji session baciti.  Vidio sam da Laser prodaje baterije pa ću se i njemu javiti, ali za sad mi nešto polovno samo da poleti.

Čitamo se

Odg: predstavite se

Reply #1178
Pozdrav starosjedioci,


ponekad u životu ispadne pravo zadovoljstvo kad postaneš početnik u nečemu s čime se zapravo manje više baviš 30 godina.


Uglavnom, ja sam Ozren iz Rijeke, inž. sig. Elektronikom, servisiranjem i hoby modelingom se bavim od srednjoškolskih dana a eto sad kad su klinceze porasle, put me doveo do dron racing radionice i naravno, daljnji razvoj događaja je bio predvidljiv. Prva oprema je nabavljena, prvi mikrać sastavljen, nešto opreme se još čeka, ali po simulatoru se praši pun gas i dolazi vrijeme za livadu.


Viđamo se ...


Odg: predstavite se

Reply #1179
Dobro došao ti nama ;)  pozdrav i vidimo se na nekom od letjelista nadam se već i za vikend na utrci ak ne ko natjecatelj onda kao publika..

Odg: predstavite se

Reply #1180

Bok


Evo došao sam tu preporukom kolege ironica
Ja sam Andrej , iz zagreba. Kolegu ironicgti-a denisa znam 10+ godina i rekao bi uvijek zavrsimo s istom  hobijima...


Uvijek radio i kemijao od elektronike, auta, izrade svega i svačega.
Vec par mj pratim forum i mislim da je došlo vrijeme da se predstavim.




Inace letim zadnjih 10 mj. s quad  jedan martian 210 i jedan 250, sa fpv.  tj, letim kad stignem
a vec neko vrijeme pripremam krilo Walkera 1350mm da malo isprobam i osjecaj letenja.


Veselim se skupljnju iskustva vaseg i moga.






Odg: predstavite se

Reply #1181
Pozdrav ljudovi!
Ja sam Ivan iz Zagreba, 32 godine. Veliki sam ljubitelj aviona pa tako i helikoptera.


Mogu reći da sam teoretski dobro potkovan no praktično upravo nadograđujem.


Najviše ćemo se družiti u rubrikama koje obuhvaćaju helikoptere i avione.  ;)

Odg: predstavite se

Reply #1182
Poštovani Andrej , kada ti je Denis prijatelj onda si svugdje dobrodošao  ;) .Želim ti dobru zabavu.
Pozdrav iz Splita
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #1183
hijaooo Remote, kakvo divno sirenje pozitive ovdje na flyfreaku  ;D

Odg: predstavite se

Reply #1184
Ma treba a istina je da trenutno vaša ekipa održava forum na životu 8)  svaki prilog je welcome,bilo bi tužno da se ugasimo.LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes