Skip to main content

Topic: Nurnberg Toy Fair 2013 (Read 12037 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nurnberg Toy Fair 2013

MODELAR TEHNIK
Albin Šuster s.p.
Prožinska vas 40 3220 Štore
SI - Slovenija
Matična številka: 3598462000
Ident. št. SI49257579
Poslovni račun: SI56 0510 0801 2868 691
Web: www.modelartehnik.si
E-pošta: albin.suster@siol.net
Telefon: +386 (0)51 396 900

http://www.facebook.com/#!/pages/MODELAR-TEHNIK-sp/137870092965522

MODELAR TEHNIK
Albin Šuster s.p.
Web: http://www.modelartehnik.si


Odg: Nurnberg Toy Fair 2013

Reply #2
Svakako nesto sto treba vidjeti ko ima mogucnosti, kad bi obilazio kompletan paviljon treba dobra tri dana da zaviris na svaki štand, ponuda stvarno raznolika, proizvodjaci sa svih strana svijeta...
Najveci problem je smjestaj u samom Nurnbergu, premalo hotela a cijene nabili da se smrznes, po centru u par hotela nocenje u jednokrevetnoj sobi od 350-500€, prava sitnica...
Evo par fotki, necu ni stavljat sve, ima ih previse  ;)

Odg: Nurnberg Toy Fair 2013

Reply #3
Žao mi sta nisam snimio kad su oni arogantni seronje iz DJI digli S800 sa Zenmuse pa im se malo skotrljao po podu i zapleo u mrezu  :D


Evo jos...ovo sa zadnje fotke je kod mene na stolu,materijal za isprobavanje  ;)

Odg: Nurnberg Toy Fair 2013

Reply #4
Svakako nesto sto treba vidjeti ko ima mogucnosti, kad bi obilazio kompletan paviljon treba dobra tri dana da zaviris na svaki štand, ponuda stvarno raznolika, proizvodjaci sa svih strana svijeta...
Najveci problem je smjestaj u samom Nurnbergu, premalo hotela a cijene nabili da se smrznes, po centru u par hotela nocenje u jednokrevetnoj sobi od 350-500€, prava sitnica...
Evo par fotki, necu ni stavljat sve, ima ih previse  ;)

Kao prvo,
gdje ti nadje ove cijene ?
ili si se prevario i stavio nulu vise na kraju !

Dok sam zivio u Minhenu nisam propustao Nurnberg Sajam,
Sajam je zatvorenoga tipa to jeste da pristup imaju samo proizvodjaci i prodavci,
moj prvi posjet je bio davno,prije 24 godine sam radio Auspuhe i Nosace Motora za "Quadra" Motore koje je prodavao u Evropi
Toni Clark i on mi je poslao Ulaznicu au slucaju kada Ulaznicu dobijes od izlagaca ne placas ulaz,

i ako mi nije bila narocito interesantna posjecivao sam svake godine a ulaznicu sam dobijao od Zanatske Komore jer i sam sam radio Industrijski Dizajn a sto je u uskoj vezi,
Proizvodi koji se tu mogu vidjeti su u toku doticne godine trebali doci na trziste ali vecina nije nikada stizala u prodaju,ovisilo je o interesu trgovackih Putnika i Prodavaca a za to i jeste ovaj Sajam koji nije samo modelarski.
moj Vanbrodski Motor-Penta pobudio je interesovanje kod Firme Aeronaut a kao sam uradio samo jedan komad koji je u Sarajevu na natjecanjima Narodne Tehnike isao bez premca,
motor je imao najeftiniji El.Motor koji inace kosta ispod jednoga Eura u sto je malo tko vjerovao gledajuci kako je Camac brzo plovio.

Za mene i mnoge kolege je daleko najinteresantniji Sajam u Stuttgartu a koji je otvorenoga tipa,
moze se sve izlozeno kupiti i po znatno nizim cijenama nego sto su u prodaji.

Odg: Nurnberg Toy Fair 2013

Reply #5
Kolega ove cijene ti govorim jer sam malo prije dosao od gore i imao se priliku uvjeriti, trazili smo smjestaj za jednog kolegu iz USA i nema sanse da nadjes u Nurnbergu, jedva uspjeli naci u Oberasbachu po 150€ i to zadnje 2 slobodne sobe, mi imali rezervaciju od pocetka 11. mjeseca


Odg: Nurnberg Toy Fair 2013

Reply #6
Kolega ove cijene ti govorim jer sam malo prije dosao od gore i imao se priliku uvjeriti, trazili smo smjestaj za jednog kolegu iz USA i nema sanse da nadjes u Nurnbergu, jedva uspjeli naci u Oberasbachu po 150€ i to zadnje 2 slobodne sobe, mi imali rezervaciju od pocetka 11. mjeseca


Ma daj Davore pusti lika vidiš da sve zna i da je izmislil toplu vodu prije 24 godine, blago Švabima kaj se sad imaju kak okupat :D :D :D.
Reci Ti Davore nama kakav je dojam na oko novog MPX Tucana, vidim da si bacil fotku na njega pa čisto tvoj dojam jer sam miljenik MPX-ovih modela pa vjerujem da bude i ovaj uskoro u mojoj floti.
Budi pozdravljen     

Odg: Nurnberg Toy Fair 2013

Reply #7
Model je odlican i uskoro ce biti na lageru i u HR, dogovorio sam s njima zastupnistv tako da ce valjda narudzba za prvu turu otici vec danas

Odg: Nurnberg Toy Fair 2013

Reply #8
Bravo Davore, napokon se neko odvažil u Hr uvest modele vrjedne spomena jer po meni osobno 2 nova kineska ne vrijede jednog skršenog i popravljenog MPX-ovog.
Gledaj samo da pogodiš dobre cijene i kupaca bude uvijek za neku sitnu zaradicu.

Re: Odg: Nurnberg Toy Fair 2013

Reply #9
Model je odlican i uskoro ce biti na lageru i u HR, dogovorio sam s njima zastupnistv tako da ce valjda narudzba za prvu turu otici vec danas

Opaaa krece trgovina
Cestitke

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Nurnberg Toy Fair 2013

Reply #10
Davore ,hvala na lijepim ''igračkama'' a Ti Marjane miluješ moju dušu,spominjući Tucana...u potpunosti suglasan.... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Nurnberg Toy Fair 2013

Reply #11
Davore da li imas okvirnu cijenu za Tucana da znamo odluciti, cekati ili put Austrije.  ::) ::)
šta je sa baterijama?

Odg: Nurnberg Toy Fair 2013

Reply #12
bit ce okvirne cijene u par dana, cek da nadodjem malo na sebe  ;)

Odg: Nurnberg Toy Fair 2013

Reply #13
Ivane, da li bi mi mogao reci kako se zove taj sajam u Stutgartu ili web adersu ako imas, volio bih to posjetiti a u mogucnosti sam. Marjane nije lijepo tako se ponasati prema nekoma ko iza sebe ima vise godina modelarstva nego polovina nas zivota, takvi ljudi su rijetki i trebamo ih cijeniti cak iako nekad nisu u pravu... Nemoj ovo shavati licno to je moj dobronamjerni stav. Pozdrav

Odg: Nurnberg Toy Fair 2013

Reply #14
Ivane, da li bi mi mogao reci kako se zove taj sajam u Stutgartu ili web adersu ako imas, volio bih to posjetiti a u mogucnosti sam. Marjane nije lijepo tako se ponasati prema nekoma ko iza sebe ima vise godina modelarstva nego polovina nas zivota, takvi ljudi su rijetki i trebamo ih cijeniti cak iako nekad nisu u pravu... Nemoj ovo shavati licno to je moj dobronamjerni stav. Pozdrav

Taj Sajam je redovito bio pocetkom Listopada i ja cu ti kasnije javiti tocan datum odrzavanja,
to je jedini Sajam na kome sam se veoma udobno osjecao,sve mozes kupiti po dosta povoljnijim cijenama nego inace,
tu pri ruci su mjesta za odmoriti i okrijepiti se a i tu su cijene na nivou Bifea a ja sam ujedno i koristio taj odmor za pregledanje Prospekata koje sam prikupio kako bih mogao uzeti to sto mi treba,
za kratko se javim,
ovo u Nirnbergu je eksluziva i sve se sija kao "Mercedes" i kupiti ne mozes nista pa mi to nije bilo od vecega interesa jer ja nisam trgovao nego samo pokrivao vlastite potrebe kao i za mnogobrojen Kolege !
Pozz. Iv