Skip to main content

Topic: Rekorder Zed (Read 34876 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Rekorder Zed

Reply #30
Zanima me jedino ak mi pokloni model da se mogu kurcit po forumu...i tak je dovoljno imat raspona da budes faca :)




Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Rekorder Zed

Reply #31
vidiš večina nas nije uopće reagirala na vašu prepisku kod gradnje i pokušaja letenja našeg dr.toma

ne znam kada sam ja to pokušavao letjeti a nisam uspio?  :o

vjerojatno se referiraš na jedan kupljeni RTF model, nikad letio,
koji je imao stari motor koji je vjerojatno imao loše gumice u karbu od stajanja koju godinu. nije htio ni zapaliti nekih pola sata.
(prodavač u svom stanu nije probao pilu nakon slaganja, što je razumljivo jasno)
ato mi nije struka, pa da to provjerim pod normalno. (na novome koji radim ipak jesam sve, i malo proučio tu tematiku koliko stignem uz posao i ostalo, hebiga ne želim riskirati više)
poskidali smo sve što se dalo s onoga modela da ne struže po gustoj uzgojenoj travi, pa je poletio, dva puta taj dan. unatoč malom potisku.
http://tinyurl.com/sbachmalimotor
(kasnije stavljen drugi jači motor a iz modela izvađena oprema od skoro kilu(smoke) i model leti ko mutav kao što vidimo u jednoj drugoj temi)

vidim da u svom filmu polijećeš s ful gasom, pa probaj dati pola gasa i onda poleti sa gustog ćustića  ;)
http://tinyurl.com/pittsfull1
jedno je pričati o pola potiska a drugo prakticirati, svi volimo ful gas i u vis  8)

ajd nadam se da se vidimo na livadi jednom,
ono di letiš kod Krškoga izgleda super  :)

Odg: Rekorder Zed

Reply #32
Vecina nije reagirala...pa da, zasto nije :D


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Rekorder Zed

Reply #33
nisam primjetio za zeda niti me nije briga ali TOKI je isto na pravom putu nabijanja postova.

Odg: Rekorder Zed

Reply #34
Pa Toki je tajnica foruma! :D :D :D

Odg: Rekorder Zed

Reply #35
Šta se može kad jednostavno zapamtim sve kaj se piše i ko piše pa kad neko pita isto pitanjekažem.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Rekorder Zed

Reply #36
a voliš i nazvat ljude pa ih pitat kolko im model ide :D

Odg: Rekorder Zed

Reply #37
Ma to je onako usputno s drugim stvarima  :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki