Skip to main content

Topic: Dali ovaj forum lagano propada? (Read 18424 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dali ovaj forum lagano propada?

Sve mi se cini da ovaj forum odlazi totalno u bananu!

Niti vise itko leti, niti itko ista radi i niti jedna nova snimka letanja!

I da ne zaboravim bezobrazne moderatore!




Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #3
 ???

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #4
??

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #5
I naravno, Hrvati nebi bili hrvati da ne lazu sami sebe i da ne sute kao uvijek, jel se brinu sta ce netko reci!

Da nema ovih par decki s multirotorima, koji bar nesto posnime i napisu kao uvijek nesto pametno, nebi ljudi na forumu danima imali sto za procitati!

I da vas pitam, jel itko leti iz zagreba osim nas nekolicine?

U cijelom zagrebu na letanju covijek moze sresti svega par ljudi, a to su Smiljac, Zed, Sale, Stefano, Shimpa, Renato,Mirt i naravno drug Marjan!

Gdje su ostali? Sta tako malo modelara ima u Zagrebu?

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #6
I naravno, Hrvati nebi bili hrvati da ne lazu sami sebe i da ne sute kao uvijek, jel se brinu sta ce netko reci!

Da nema ovih par decki s multirotorima, koji bar nesto posnime i napisu kao uvijek nesto pametno, nebi ljudi na forumu danima imali sto za procitati!

I da vas pitam, jel itko leti iz zagreba osim nas nekolicine?

U cijelom zagrebu na letanju covijek moze sresti svega par ljudi, a to su Smiljac, Zed, Sale, Stefano, Shimpa, Renato,Mirt i naravno drug Marjan!

Gdje su ostali? Sta tako malo modelara ima u Zagrebu?
zamor materijala 8)

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #7
A gle..ljudi rade,pa vikendom obaveze sa familijom tipa žena-djeca,pa nepovoljni vremenski uvjeti...
Ja sam si nakupovao novih modela i sad već skoro 2 godine neki stoje u radioni nedovršeni :-\
A neki pak šute i lete-voze za svoj gušt daleko od svih...

Bude bolje! ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #8
Meni osobno je udaljenost do ekipe problem, živim iznad Sesveta i zasad letim quad-om kad me pukne...i učim preko foruma....
Ipak se dosta leti na Preljevnici i na tom dijelu grada, a opet nije svima lagano doći do tamo.
Možda bude bolje kad se vrijeme stabilizira.
Lp,
Alex

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #9
Od preljevnice sam par minuta udaljen, samo me svako malo kaci neko dezurstvo pa nikako da se pomaknem.

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #10
Nema razloga propadat, to sto se slabo leti vani je problem sto su ljudi zauzeti i vrijeme je takvo kakvo je bilo.. ali meni je jos uvijek ovo najbolji i jedini forum u hrvatskoj gdje se idem savjetovat i gdje citam svaki dan neke nove teme, i vjerujem da dosta njih je naslo odgovore na svoja pitanja bas na ovom forumu!

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #11
Mene je 4 vikenda potrefio Vakula sa kišom i zadnji s vjetrom.Već sam počeo vjerovat u copranje :D :D Polažem nade za ovaj vikend. Kroz tjedan ionako ne letim jer ne stignem.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #12
Naši ''stari'' su oduvijek imali dobre izreke.
Jedna od njih je:
Nikada nemoj pišati u bunar iz koga si se nekada slatko napio vode.
Tko zna, možda ćeš opet!!!

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #13
Ma daj ajde, ljudi lete, ljudi komuniciraju, ljudi diskutiraju. Kolicina prometa fluktuira ko i u bilo cemu drugome.

Odg: Dali ovaj forum lagano propada?

Reply #14
Naši ''stari'' su oduvijek imali dobre izreke.
Jedna od njih je:
Nikada nemoj pišati u bunar iz koga si se nekada slatko napio vode.
Tko zna, možda ćeš opet!!!
Hvala Ti Žele...sada ne moram ništa posebno smišljati..... :) ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes