Skip to main content

Topic: Prijedlog za suradnju (Read 9588 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #15
 ;) ;)
Totalka se ne broji,jer ko da je nije ni bilo,sad smo malo skrenuli s teme...... ;D
Robert

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #16
........
........

U svakom slučaju, ono što bi mi trebali od vas je 2-3 helića na koje bi montirali goPro kamerice (lagane i nije problem helićima da ih nose) da svratite na 2-3 eventa (bilo utrku bilo trening) pa da nam posnimite kadrove iz zraka.

Detalje i sve to se lako dogovorimo, samo me zanima da li vi imate nekog "predstavnika", da li ima ovako zainteresiranih dečkiju koji se javljaju da bi to odradili itd..?

Lokacije treninga je Zagreb i uža okolica. Doduše vozit će se i Osijek, Grobnik i slično ali lako za to.

Pišite :)

Lijep pozdrav,
Marko Brkljačić
marko AT budalizacija.hr
mob. 099 444 666 8


pogledal sam sve klipove koje si stavil, i onaj "strani" sa par kadrova iz zraka....

moram reći da bi se to moglo jako lijepo odraditi iz zraka, zaboravi helikoptere..... helikopteri su prošlost za to, multikopteri voženi na video naočale su jedini koji dolaze u obzir ;)

moj je spreman za let i snimanje, a na trening u Varaždinu obavezno dolazim......

imam par pitanja.....
kolko se brzo auti voze u driftu, znači otprilike stvarna brzina, zanima me zbog praćenja auti, da znam dal mi multikopter može pratiti auto?
i di bude trening u vž-u, to mi je bitno iz više razloga....



odlično je ovo dečki, jedva čekam, dopizdilo mi snimati drevlje po parkovima, malo pravog adrenalina treba, kad je lovina pokretna  ;)

ajde i ostali zamrli FPV multikopteraši, svi koji imaju multikopter FPV mislim da imaju i GoPro, tak da mogli bi to odraditi kak spada na obostrano zadovoljstvo...

dečki bi imali lijepe snimke iz zraka za promoviranje drifta, a mi za snimanje iz zraka...

pozdrav,
Denis

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #17
Da maknem topic u multikopter forum?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #18
nema potrebe bar ja mislim

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #19
Bok dečkovi!

Već sam se čuo sa Denisom na telefon, a evo da napišem i ovdje.

Trening će biti tokom cijelog dana (ono od 9 ujutro do mraka, znači do cca 17h) na poligonu tvrtke www.vdc.hr (ima tamo karta).

Nama je ovo isto prvi put na tom poligonu (jer ovaj u zagrebu smo "izgubili") tako da i mi testiramo za prvi put sve ali mislim da će biti brzina od 50-70kmh (stvarne brzine). Inače to ovisno od staze do staze zna biti i preko 100kmh.

Denis mi je na telefon rekao da vaši ti kvadrikopteri ili kak se zove to sa puno elisa idu do 50kmh što je čisto dovoljno da se prati to.

U svakom slučaju možemo se još čuti za detalje ali mi smo tamo 13.12 ujutro pa ćemo malo isprobat. Ako se to pokaže super, a nema razloga da ne, onda nam vas par može postati video-ekipa za snimanja iz zraka po natjecanjima koja slijede ovu godinu. Bilo bi fora nadlijetati publiku, boks, itd itd kad bude po cca 2000 ljudi :)

Pozdrav!

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #20
dolazi ko snimat sutra osim mene?

ajde pa nebu vajda ispalo da od tolko multikoptera mikrokoptera i ostalih skupih spravica koje glancate doma......  nebu ništ?

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #21
mi smo tamo od 9-9:15. vidimo se :)


Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #23
Svaka čast na snimci i vožnji!! ???
Robert

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #24
izvrsno! svaka čast  :)

vidi se da je malo napetije snimati aute nego npr.  arboretum, http://tinyurl.com/arboretumdex (više se trese snimka),
ali ne smeta, ionako je sve nabrijano pa se ni ne kuži toliko


Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #26
Još jednom hvala Dexu, vidimo se opet!! :)

Odg: Prijedlog za suradnju

Reply #27
nema na čemu, i naravno da se vidimo......

"jebeš vožnju bez jeze"  ;)

citirano iz kodexa MCV-a, poglavlje 1, točka 1.  ;D

Re: Fun.

Reply #28
Avione u prodaju i po kockicu na Hrelic u nedjelju :)

mrak snimka!