Skip to main content

Topic: Zagi sloper (Read 25391 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Zagi sloper

Reply #15
hahaha...je nema lepše neg v Zagorje na gemišta iti :D

ma znam ja da on super glajda, samo pitam jer ipak ne lete u istim uvjetima "klasicni" i slope Zagi, pa me zanimalo da li ima neki "slope specific" winglet dizajn.
najbolje ovo kaj veliš, napravit ću drito po tvojim uputama i idem letit.

Odg: Zagi sloper

Reply #16
Daj Zed kompliciraš, ovakve ili onakve vinglete, idemo rađe na padinu letiti pa da vidiš kak svaka vingleta paše :) :)

Odg: Zagi sloper

Reply #17
Daj Zed kompliciraš, ovakve ili onakve vinglete, idemo rađe na padinu letiti pa da vidiš kak svaka vingleta paše :) :)

Ja? Ne znam tko je natezao kevlar po Zagiju :D hehehe

Ma je istina, evo napisah na kraju bacit ću gore winglete, samo dva serva klasika i idemo se zezat (proljeće je a u meni nemir :D haahah)

Odg: Zagi sloper

Reply #18
Kevlar stavlja onaj koji misli da će ga to spasiti od čestg padanja.(zato bu moj zagi ko traktor) :D :D


Odg: Zagi sloper

Reply #20
Kevlar stavlja onaj koji misli da će ga to spasiti od čestg padanja.(zato bu moj zagi ko traktor) :D :D

Nego Smiljac, u kojoj je fazi tvoj XL? Bude kaj s toga?

staviti ću par slika uglavnom je gotov :) stavio sam ojačanja karbonskih cjevčica malo stakla i kao što Zed kaže kevlar na napadne ivice. s elektronikom oko 750 g ( jedino kemijam oko vingleta hahaha)

Odg: Zagi sloper

Reply #21
Dajte tu slike da gledamo malo (vidio sam sam onu na mobu) :)

Zanima me kuka posebno (jer ću je ja puno jednostavnije riješit) - hint: vješalica :D


Odg: Zagi sloper

Reply #23
AJMOOO :D

Odg: Zagi sloper

Reply #24
Viš sad sam se sjetil da moram i Renatu spiliti jednog............ ::)

sinek, sinek kak se zove onaj švabo kaj skriva stvari po kući

Alzheimer bako, Alzheimer.

:)

Sam polako - tri modela stoje u redu za dorade.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Zagi sloper

Reply #25
 :D e taj, taj  :D

Digi još radi na XXL krilu pa bi sutra mogao malo strojčeka upaliti.
Ionako moram neke stvari izmjeriti za idući projekt ( ovaj put sa ravnim krilima ).

Odg: Zagi sloper

Reply #26
Super.


Ajde baci oko -  http://www.epp-fun.de/index.htm
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Zagi sloper

Reply #27
Moj Zagi sloper, zvan 'Mariofil' bil je ispucavan na bungee, prva minuta ovdje:

http://www.youtube.com/watch?v=WA1l9S2zPt0

Dobro je servače montirati malo više naprijed zbog težišta, ja sam to riješio malo težom NiMh..čistam nepotrebno otežavanje.

Damir

Odg: Zagi sloper

Reply #28
Koliko bi trebao biti tezak za neke nase uvjete? Znaci uglavnom laksi vjetar u vecini slucajeva...
Zaboravio sam vagat prazni stiropor cisto kao orijentir :/


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Zagi sloper

Reply #29
oko 350-400gr. je OK