Skip to main content

Topic: Ničim izazvan Zagi (Read 26776 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Ničim izazvan Zagi

Reply #91
Crna folija je iz Lidla, neznam više cijenu jer je bila na akciji a crvena i žuta iz Brodomerkura 11,90kn/m.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Ničim izazvan Zagi

Reply #92
ljudi dajte javljajte akcije po dučanima, ili kad nešto nađete negdje bilošto vezano uz našu zabavu  8)

Odg: Ničim izazvan Zagi

Reply #93
Ma to i je bila spika na forumu prije možda 2-3mj, pa sam kupio i tek sada mi dobro došla.
Prijedlog i ideja je na mjestu, naravno da ću obznaniti ako šta čujem ;)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Ničim izazvan Zagi

Reply #94
ja sam bio otvorio temu "akcija u lidlu" a vjerujem da mnogi ovdje kupuju po povoljnim cijenama stvari koje nam koriste a nitko to ne
posta... jedino kad netko nešto traži pa mu se daju savjeti gdje i kako...

Odg: Ničim izazvan Zagi

Reply #95
ili kad netko surfa po nekim stranicama i vidi nešto povoljno iako mu netreba neka napiše.. zato postoji ovaj forum, a ne samo za natjecanje ko ima bolji model ili ko bolje leti i čija je snimka bolja ili oprema

Odg: Ničim izazvan Zagi

Reply #96
ja sam bio otvorio temu "akcija u lidlu" a vjerujem da mnogi ovdje kupuju po povoljnim cijenama stvari koje nam koriste a nitko to ne
posta... jedino kad netko nešto traži pa mu se daju savjeti gdje i kako...
a kad nas je puno ljenčina ili jednostavno nemare,glavno da su oni nabavili a za ostale ,kog briga ::)

Odg: Ničim izazvan Zagi

Reply #97
e pa to ti je to... napravile su se grupacije, oni koji znaju dobro letjeti, zatim oni koji imaju skupe modele, svaka čast iznimkama koje poznajem, neču imenovati.. znam da neki imaju obitelji pa nemaju vremena ali trebamo djecu uključiti u takve stvari da upoznaju modelarstvo a ne samo tablet i androide i igrice, ja da imam svu moguću opremu za učenje djece to bi mi bilo draže nego da ja letim a oni da gledaju i šatro dive se modelima i wooow kako dobro leti

Odg: Ničim izazvan Zagi

Reply #98
e pa to ti je to... napravile su se grupacije, oni koji znaju dobro letjeti, zatim oni koji imaju skupe modele, svaka čast iznimkama koje poznajem, neču imenovati.. znam da neki imaju obitelji pa nemaju vremena ali trebamo djecu uključiti u takve stvari da upoznaju modelarstvo a ne samo tablet i androide i igrice, ja da imam svu moguću opremu za učenje djece to bi mi bilo draže nego da ja letim a oni da gledaju i šatro dive se modelima i wooow kako dobro leti
Ja sam recimo slučaj koji je oduvijek htio letit RC avionom ali ta mi se želja ispunila tek sa trideset godina,i sada pokušavm što više stvari stavit na forum a isto to očekujem i od kolega koji su registrirani tu na FF forumu i koji su već profići u svemu 8) ako ne u praksi bar onda u teoriji jer svaka pomoć je dobrodošla ;)


Odg: Ničim izazvan Zagi

Reply #100
Danas prekrasan dan, ko' stvoren za prvi let :) , sutra najavljuju snijeg pa sam požurio na livadu.
Zagi leti PERFEKTNO!!! ;D Kako je poletio nisam ga morao ni mrvu trimerom nikuda, bez gasa jedri, neće dole :D .
Ja preprezadovoljan ;D
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Ničim izazvan Zagi

Reply #101
Da nezaboravim, ukupna masa 728g + 6g olova u nosu zbog CGa.
Video čim ga dignem na YT.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.