Skip to main content

Topic: --- (Read 14813 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Model za novu sezonu

Reply #1
predivno  ;)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Model za novu sezonu

Reply #2
Kolike su dimenzije modela  :)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Model za novu sezonu

Reply #3
Mislim da je raspon 270 a dužina 240 cm ili tak nekak a motor 50 ccm, frend ima sličnog :)
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)

Odg: Model za novu sezonu

Reply #4
na 2700mm 50ccm motor pa 50ccm iden na 2200mm a na 2600mm ide 100ccm
strong, light and cheap - choose two

Odg: Model za novu sezonu

Reply #5
Sretno u novoj sezoni!

Odg: Model za novu sezonu

Reply #6
Full kompozitan model
Raspon 2,6m, trup preko spinnera 2,55m
120ccm motor
A budemo mi to vidili u zrako sljedecu F3A sezonu?
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Model za novu sezonu

Reply #7
jako lijep model.Ko je proizvođač?

Odg: Model za novu sezonu

Reply #8
Krešo ne zna napravit valjak pa mu žena kupila avion s eleronima.
Hvala svima koji su sudjelovali u "transportu"!

[attach=1]

Pozdrav!

Krešimir Ivašković

Majko moja kada se to rastepe ?
zelim mnogo srece i dobrih letova !

Odg: Model za novu sezonu

Reply #9
Molim ne  "COPRATI"

Poznavajuči kolegu Krešu ne budeš imao zadovoljstvo vidjeti ga u komadičima a i nema razloga jer takve i slične  modele ne lete neznalice jer bi bio malo preskup sport , model košta kad se završi cc4000 e.
A ako i želite vidjeti kako lete  najbolji piloti u Hrvatskoj sa takvim  modelima  i manjima  molim da se obiđu nekada i tekme f3a
 

Odg: Model za novu sezonu

Reply #10
Molim ne  "COPRATI"

Poznavajuči kolegu Krešu ne budeš imao zadovoljstvo vidjeti ga u komadičima a i nema razloga jer takve i slične  modele ne lete neznalice jer bi bio malo preskup sport , model košta kad se završi cc4000 e.
A ako i želite vidjeti kako lete  najbolji piloti u Hrvatskoj sa takvim  modelima  i manjima  molim da se obiđu nekada i tekme f3a
 

Nagledao sam se ovakvih i jos dosta skupljih i ekskluzivnijih Modela,
i prisustvovao zalosti,
to je mnogo truda i Para a kako na zalost nista nije vjecno ?

Divim se i zelim mnogo srece ali se ne bih upustio ovako daleko, moj maksimum Raspon je 2 metra !
sa sto je moguce manje elektronickih peripetija,

Pratio sam DIOGENA i uhvatila me zelja za jednim CUKCEM,
mala tezina,2 Servoa, Aku 750mA  i vozi Misko !

Odg: Model za novu sezonu

Reply #11
Večina ljudi koja se bavi  malo ozbiljnije nekim sportom ili hobijem i u tome ima određen cilj ili zadovoljstvo u večini slučajeva ne pita za cijenu pa tako je i sa time.

Svako bi trebao znati svoje granice i mogućnosti i u skladu sa time se ponašati. Nekome je skup modela za 80 eu a drugme jeftin model od 8000 eu

 ;D

Odg: Model za novu sezonu

Reply #12
U svemu se potpuno slažem !!!!

Odg: Model za novu sezonu

Reply #13
Večina ljudi koja se bavi  malo ozbiljnije nekim sportom ili hobijem i u tome ima određen cilj ili zadovoljstvo u večini slučajeva ne pita za cijenu pa tako je i sa time.

Svako bi trebao znati svoje granice i mogućnosti i u skladu sa time se ponašati. Nekome je skup modela za 80 eu a drugme jeftin model od 8000 eu

 ;D

"Volja i odredjen Cilj"
a na prvom mjestu dubok Dzep !

i veeeelika ljubav za nas Hobby !