Skip to main content

Topic: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić" (Read 45761 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić"

Reply #15
Ajoj, taman nemam prevoz ali sam imao plan baš kao ti, svaki dan :'( :'( :'(
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić"

Reply #16
Ja cu od danas na letenje svaki dan,pa krecem danas s travicom iza 17 sati..ili ako se drugdje okuplja ekipa rado se prikljucim.

Kolege,ljudi iz Ćustića su molili da se radnim danom ne leti,pogotovo ako se tamo radi i ako je zemlja mokra da se ne gazi jer ostaju tragovi.
Dakle,isključivo vikend!

Molim Vas da se ovoga pridržavate jer je to PRIVATNO i tamo smo samo njihovom dobrom voljom.

Još molba da autima po prilaznoj cesti i pogotovo pored kuća vozi 2 km/h radi buke i prašine jer neki nemaju baš obzira i projure ko da su na reliju.

Što se tiće letenja,odite dalje od drugih,na sredinu i ne letiti iznad glava.Znam da je štosno,ali pazite jedni druge,sranje se dogodi u trenu.

Unaprijed zahvaljujem,budite pametni i uživajte u letenju!

Lp!

Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić"

Reply #17
Znaci danas nemremo tam :(

Odg: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić"

Reply #18
Nisam imao problema iza 18 sati jer nikoga nema.Zed,imamo li drugu lokaciju?preljevnica?
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić"

Reply #19
Bili Zed i ja na preljevnici i iznenadili se kada smo vidjeli da je sve lijepo pokoseno!

Skurili smo par batki i par puta se skrsili!




Odg: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić"

Reply #20
em ti vas..ja na king krosu skurio svoje batke...pa skrenite pogled kad prilazite preljevnici  ;)

pokoseno..odlicno..ajde da odem vise na dragu mi preljevnicu iskusat plovke od funcuba..danas znaci preljevnica?
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić"

Reply #21
Nemam sto letit...jucer sam u super trenutku ostao bez signala sa AcroMasterom, pao je ko cigla.
Trebam sve pokrpat i narucit novi prop adapter, a to ce potrajat

Odg: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić"

Reply #22
Ima danas zainteresiranih letaca? Za sutra je prognoza koma pa bi valjalo danas iskoristiti..mjesto,bilo gdje sam da se leti :)

Ja planiram iza 17...
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić"

Reply #23
Ja bi išo ali ne sam. Javi se žac 099 7748 211 ili bilo ko.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić"

Reply #24
Gdje ćete ići sutra, ako će ko ić? Ako netko ima 5mm prop adapter za posudit mogu letit, danas ću dovršiti servis na Acromasteru koji je doživio dosta gadan pad :)

Odg: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić"

Reply #25
Kolko poznam žaca, on bu na preljevnici. Niš onda bum i ja na preljevnici. Zovni sutra pa se dogovorimo.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić"

Reply #26
Ja prije cetvrtka ne stignem nis popraviti, tak da sam u cetvrtak na preljevnici!

Odg: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić"

Reply #27
Vidimo se u četvrtak onda  8)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić"

Reply #28
Žemo! ;)

Odg: Letenje na travi kod "Hortikulture Ćustić"

Reply #29
Dečki, dolazim u Metropolu u srijedu. Kakva je situacija za letenje u četvrtak popodne? Nosim sa sobom RC JAZU i puno baterija :-\
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(